Jennifer Garner została najpiękniejszą kobietą świata 2019 według "People"

Jennifer Garner została okrzyknięta przez magazyn "People" najpiękniejszą kobietą na świecie. Aktorka nie kryła zaskoczenia. - Jestem zaskoczona. I chwilę mi zajęło zaakceptowanie tego - mówiła.
Zobacz wideo

Jennifer Garner to 47-letnia aktorka, którą kojarzymy z takich produkcji jak: "Pan Magoo", "Stary, gdzie moja bryka?", "Pearl Harbor", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Dziś 13, jutro 30" czy "Witaj w klubie", ale przede wszystkim serialu, za którego otrzymała Złoty Glob "Agentka o stu twarzach". Gwiazda nie kryła swojego zaskoczenia, kiedy dowiedziała się, że otrzymała tytuł najpiękniejszej kobiety świata 2019 roku. 

Jennifer Garner najpiękniejszą kobietą świata 2019 roku

Co roku magazyn "People" spośród wielu kobiet wybiera tę, która zostaje tą najpiękniejszą. W tym roku wybrano Jennifer Garner. Przypomnijmy jednak, że to nie pierwsza taka nagroda dla aktorki, bo w 2001 roku, magazyn MAXIM okrzyknął ją najseksowniejszą kobietą na świecie. 

Warto podkreślić, że "People" nie bierze pod uwagę jedynie wyglądu zewnętrznego, ale również dokonania zawodowe i działalność charytatywną. W tej kwestii Jennifer Garne z pewnością znajduje się w ścisłej czołówce, bo angażuje się w wiele inicjatyw, m.in. współtworzy ekologiczną żywność dla niemowląt i udziela się w projekcie wczesnej edukacji dzieci w międzynarodowej fundacji "Save The Children".

- Cokolwiek pragniesz robić w życiu, poświęć temu całe swoje serce, nie zdziw się, jednak jeśli coś się zmieni i wylądujesz w innym miejscu, niż zakładałaś - radzi aktorka. - Jesteś szczęściarzem, szczęściarą, jeśli możesz każdego roku zdmuchnąć więcej świeczek na torcie. Uważaj siebie za farciarza! - dodaje. 

Czym dla Jennifer Garner jest to wyróżnienie? Sporym zaskoczeniem, bo gwiazda nie uważa się za piękną. 

Jestem zaskoczona. I chwilę mi zajęło zaakceptowanie tego (...). Na piękno patrzę holistycznie, widzę siebie szczęśliwszą i piękniejszą, gdy mniej patrzę w lustro - powiedziała. - Bo życiu chodzi o to, co dostajesz od ludzi, a nie to, ile im dajesz.

Niemniej jednak nie da się ukryć, że gwiazda jest nie tylko piękną kobietą, ale również może pochwalić się niesamowicie szczupłą sylwetką. 

Jak dba o siebie Jennifer Garner?

Jennifer Garner to kolejna gwiazda, która udowadnia, że wiek to tylko liczba. Aktorka ma szczupłe ciało, o które regularnie dba. Jak? Przede wszystkim na siłowni, gdzie systematycznie ćwiczy pod okiem trenera personalnego. Dodatkowo Garner stawia na ulubioną aktywność Aniołków Victoria's Secret, czyli boks. Również jej dieta bogata jest w sporą ilość warzyw i owoców, a także nieprzetworzoną żywność. To wszystko sprawia, że aktorka wygląda tak, jak wygląda. 

 

Przypomnijmy, że Jennifer Garner ma trójkę dzieci. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.