Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie Macieja Zienia. Fani komentują: "niebieski anioł", "ciasteczkowy potwór"

Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie mody przyćmiła same modelki. Wyglądała zjawiskowo, uwagę zwróciły szczególnie jej nogi, które można było podziwiać w całej okazałości
Zobacz wideo

Na pokazie kolekcji Macieja Zienia jesień/zima 2019/20, zatytuowanego "Mojo", który odbył się w wyjątkowym miejscu - Pałacu na Wyspie w warszawskich Łazienkach, Majgorzata Rozenek-Majdan wzbudziła nie mniejsze zainteresowanie niż same kreacje projektanta. Gwiazda na tę okazję wybrała zjawiskową kreację z błękitnych piór. Odważna sukienka całkowicie odkrywała ramiona, a jej długość i asymetryczny dół kierowały uwagę na nogi gwiazdy. A figury 40-letniej żonie Radosława Majdana można pozazdrościć, bo mimo wieku i faktu, że urodziła dwoje dzieci, prezentuje się zjawiskwo, z pewnością niejedna nastolatka chciałaby tak wyglądać. Małgorzata Rozenek jest znana z perfekcyjnego wyczucia, jeśli chodzi o swój look. Tym razem nie było inaczej. Do efektownej, zwracającej uwagę kreacji, zdecydowała się na prostą, elegancką i niezwykle kobiecą fryzurę i delikatny, stonowany makijaż. Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wydarzenia. Pod fotką od razu pojawiła się masa komentarzy, z czego większość w formie komplementów dotyczacych nóg gwiazdy. Rzeczywiście - sukienka pozwalała podziwiać je w całej okazałości. Gwiazda zawsze chętnie je eksponuje, ale ostatnio znacznie schudła i robi to śmielej i częściej. I choć kreacja, w której pojawiła się na pokazie nie wszystkim fanom przypadła do gustu, wszyscy są zgodni - Małgorzata wyglądała zjawiskowo.     

Wow...  jakie nogi
Super cialo jak na 40 lat, gratulacje
Włosy, figura, stylizacja itd idealne po prostu. Napatrzeć się nie mogę
Sukienka nie podoba mi się, ale Pani wygoda cudownie!

Na pokazie kolejnej kolekcji Macieja Zienia pojawiły się takze inne gwiazdy m.in.: Edyta Herbuś, Małgorzata Kożuchowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Monika Olejnik i Danuta Stenka, ale największe wrażenie bez wątpienia zrobiła właśnie Małgorzata Rozenek. Warto zwrócić uwagę, że Marina Łuczenko-Szczęsna także postawiła na niebieskie pióra, ale wybrała nieco bardziej stonowaną kreację. 

 
 
Więcej o: