Ewa Chodakowska znowu to zrobiła. Jej włosy są jeszcze krótsze

Ewa Chodakowska jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich ostrym cięciem. Tym razem trenerka zaszalała jeszcze bardziej i ponownie skróciła włosy. Efekt? Fanki są zachwycone!
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska zdecydowała się na prawdziwą metamorfozę. Trenerka znana ze swoich długich, blond kosmyków postanowiła je ściąć. Fanki były w szoku, ale ostatecznie gwiazda wyglądała ultra kobieco i modnie. Od tego czasu minął już jakiś czas, a Ewa Chodakowska po raz kolejny poszła do fryzjera. Tym razem zaszalała jeszcze bardziej. 

Ewa Chodakowska skróciła włosy jeszcze bardziej 

Na co dzień Ewa Chodakowska stawia na wygodę. Raczej ubiera luźne, sportowe stylizacje, ale jak już wskoczy w sukienkę i szpilki to wygląda bardzo seksownie. To samo możemy powiedzieć o jej włosy. Do tej pory Ewa Chodakowska na treningi wiązała włosy w kucyk lub koka, w końcu wygoda przede wszystkim. Kiedy jednak gwiazda wychodziła z sali treningowej, stawiała na przykład na naturalne loki. 

Znacznie krótsze włosy dodały jej swego rodzaju pazura. Ewa Chodakowska wyglądała jeszcze bardziej kobieco. Co się w takim razie teraz zmieniło? 

 
Piękna... Teraz jesteś taka świeża, delikatna, a zarazem z pazurem - komentują fani.

To nie jedyna zmiana w życiu Ewy Chodakowskiej. Jakiś czas temu trenerka kupiła dom w Grecji i zapowiedziała, że będzie dzielić rok na pół. Ponadto pod jednym ze zdjęć na Instagramie napisała, że zwalnia trochę tempo już maju. Ciężko to sobie wyobrazić, bo Ewa jest zdecydowanie jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w Polsce, nie tylko w sferze zawodowej, czy biznesowej, ale również w social mediach. Dziennie wrzuca kilka postów na swój profil, dodaje obszerne podpisy, odpowiada na komentarze. Ponadto na jej profilu na Facebooku raz w tygodniu pojawia się przykładowy, tygodniowy plan żywieniowy. 

Przez jej działania liczba fanów w social mediach stale wzrasta. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 1,6 miliona fanów, a na Facebooku ponad 2 miliony. Liczby nie kłamią, a dla kobiet Ewa Chodakowska jest już nie tylko motywacją, ale również inspiracją. Wiele jej fanek dzięki niej również postawiło na takie cięcie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.