Kasia Dziurska i Emil Gankowski się zaręczyli. "Czekamy na zapro na wesele"

Kasia Dziurska i Emil Gankowski w ostatnim czasie stali się ulubioną parą w polskim show-biznesie. Kilka dni temu na Instagramie pochwalili się radosną informacją, że się zaręczyli. Jak długo są ze sobą i kiedy ślub?
Zobacz wideo

Kasia Dziurska dała się poznać szerszemu gronu odbiorców już w zeszłym roku, kiedy to wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Już wtedy na jej profilu na Instagramie po każdym z odcinków publikowała zdjęcia z ogromnym bukietem kwiatów, które zawsze przynosił jej wtedy chłopak Emil Ganklowski. Fanki wielokrotnie pisały, że taki facet to skarb. Po jakimś czasie oboje zaczęli zdobywać coraz większą popularność w sieci. Niektórzy nazywali ich również "power couple". 

Nie trzeba było długo czekać, żeby Dziurska i Gankowski wzięli udział wspólnie w jakimś telewizyjnym show. Opcji jest sporo, bo mamy "Ameryka Express", "Agent Gwiazdy", czy właśnie "Dance dance dance". Ostatecznie zdecydowali się na wyzwanie sportowe, czyli taneczne show emitowane na TVP 2. 

upadek Kasi Dziurskiej w jednym z odcinków i jej determinacja do dokończenia układu zdobył spore uznanie wśród jury. Tydzień później Kasia Dziurska zdobyła historyczny komplet punktów za solówkę. Kasia i Emil Gankowski byli faworytami do wygrania programu, jednak ostatecznie w półfinale odpadli. 

Kasia Dziurska i Emil Gankowski się zaręczyli 

Trzy dni temu na Instagramie Kasi pojawiło się zdjęcie, pod którym napisała "Najszczęśliwsi !!", a na jej palcu widać pierścionek zaręczony. Gratulacjom nie było końca. 

 
O mamooooooooo!!!! Ale boskoooo!!! Kochani cieszę się ogromnie. Gratulujemy z Lelkiem z całego serca. Brawo, brawo, brawo.

- skomentowała Ewa Chodakowska

Również inni uczestnicy show gratulowali parze. Rafał Maślak z kolei napisał, że czeka na zaproszenie na ślub. No właśnie, kiedy odbędzie się ślub? Nie wiadomo, na razie ani Kasia, ani Emil nie uchylili rąbka tajemnicy, kiedy planują ceremonię zaślubin. 

W komentarzach pojawiło się również sporo pytań o staż związku pary. Okazuje się, że Kasia Dziurska i Emil Gankowski są ze sobą półtora roku, choć kiedyś Kasia zdradziła nam, że znali się długo dłużej. 

My również dołączmy się do gratulacji i życzymy dużo szczęścia! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.