Anna Lewandowska poleciała na wakacje z Klarą. Gdzie?

Anna Lewandowska przed chwilą wspólnie z rodziną świętowała Wielkanoc, a już teraz poleciała odpocząć ze swoją córeczką Klarą. Gdzie tym razem wybrała się trenerka?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jako szefowa jest naprawdę zapracowana. Trenerka obecnie już nie tylko skupia się na treningach, ale również ma swoją markę ze zdrowym jedzeniem Foods by Ann, portal Baby by Ann, kawiarnie Healthy Story by Ann, a także centrum treningowe Healthy Center by Ann. Ponadto cały czas rozwija swoją aplikację Diet&Training by Ann. Przypomnijmy, że przy tym wszystkim Anna Lewandowska jest mamą i żoną. Niedawno zaczęła także przygodę z dziennikarstwem w Dzień Dobry TVN, gdzie prowadzi swój cykl rozmów "Sztuki walki". Ile czasu ma Anna Lewandowska? Niewiele, dlatego nie dziwi fakt, że każdą wolną chwilę, chce spędzać z najbliższymi. Tym razem gwiazda postanowiła polecieć trochę odpocząć. Gdzie? 

Anna Lewandowska na wakacjach z Klarą 

Kilka lat temu Anna Lewandowska z mężem odpoczywała na Mykonos, później w Dubaju, gdzie jest tym razem? Na razie Ania tego nie zdradziła, a po jej relacjach ciężko się domyślić, ale wiemy, że w podróż zabrała ze sobą małą Klarę. Świadczyć o tym może ilość walizek, a także wózek, który został uchwycony na zdjęciu z lotniska. 

Anna Lewandowska poleciała na wakacjeAnna Lewandowska poleciała na wakacje www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Na razie na jej profilu nie pojawiło się żadne zdjęcie z urlopu, ale z relacji na Insta Story dowiadujemy się, że trenerka poranny trening na plaży ma już za sobą. Czy z Anną Lewandowską na wakacjach jest również jej mąż? Na żadnym ze zdjęć go nie widać, więc prawdopodobnie Lewandowska poleciała z córką na babskie wakacje, chociaż to nie jest potwierdzona informacja. Bundesliga, w której gra Robert Lewandowski nadal trwa, a jego Bayern Monachium w niedzielę rozegra kolejny mecz, dlatego podejrzewamy, że piłkarz raczej został w Monachium. 

Z drugiej strony patrząc na ilość walizek, które Ania pokazała na zdjęciu, możemy domyślać się, że albo to będą naprawdę długie wakacje, albo Ania poleciała z kimś jeszcze. Niemniej jednak życzymy udanego urlopu! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA