Ewa Chodakowska szczerze o swojej karierze: "Zrobiliśmy dużo więcej niż planowaliśmy"

Ewa Chodakowska opublikowała na swoim koncie na Instagramie szczere wyznanie dotyczące jej kariery i osiągniętych sukcesów. Czy hejterzy w końcu uznają, że na wszystko sama uczciwie zapracowała?
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska - twarz polskiego fitnessu - opublikowała na swoim koncie na Instagramie obszerny post, w którym motywuje fanki do dążenia do obranych przez nie celów. Przy okazji podzieliła się z nimi swoją historią - przypomniała, jak trudno było jej na początku kariery w Polsce i jak ciężko pracaowała na wszystko, co udało jej się osiągnąć. Przypominamy, że Chodakowska jest współwłąścicielką (do spółki z mężem - Lefterisem Kavoukisem) prawdziwego imperium biznesowego - zarabia m.in.: na płytach DVD i książkach sygnowanych przez siebie, zdrowych przekąskach, warsztatach i obozach treningowych. Do tego wszystkiego doszła jeszcze marka kostiumów kąpielowych Mission Swim i catering dietetyczny. Ewa nie spoczywa na laurach, ostatnio zaangażowała się w walkę przeciw przemocy wobec kobiet w Polsce. Na tym raczej nie zarobi, ale z pewnością opinia publiczna doceni, że swoją popularność wykorzystuje także w innym celu niż mnożenie majątku.
- Życie leży w twoich rękach Masz czas! Ile potrzebujesz? 3 lata? 10? To długo? Nie pytaj czy długo!! Zapytaj czy warto? Jeśli tak, nie odpuszczaj. Musisz tylko odważyć się i uwierzyć, że możesz chcieć od życia więcej! - rozpoczeła swój obszerny post trenerka. - Słuchaj! Mnie mój cel zajął 10 lat. Przez pierwsze dwa lata przygotowywałam się mentalnie, utwierdzałam w przekonaniu, że to jest właściwy kierunek. - zapewniła Chodakowska swoje fanki. W poście napisała także, że wraz z mężem Lefterisem osiągnęli więcej, niz planowali: - Mija 8 lat, odkąd podjęłam tę decyzję - z mężem zrobiliśmy dużo więcej, niż początkowo planowaliśmy... Mamy to!!! (...) Moja misja zatoczyła koło, jestem w miejscu, do którego 10 lat temu mogłam tylko wzdychać... Przyjeżdżając do Warszawy z paroma euro w kieszeni, nie przestałam pracować po 16 godzin codziennie przez 8 lat... Nieludzkie, ale realne! - zapewniła. 
Ewa Chodakowska często publikuje na swoim koncie na Instagramie podobnie motywujące posty. W ten sposób zachęca swoje fanki nie tylko do walki z nadprogramowymi kilogramami, ale do wprowadzania w swoje życie większych zmian, do pogoni za marzeniami i osiągania upragnionych celów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.