Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała wzruszający filmik z okazji urodzin Wojtka. Weźcie chusteczki

Marina Łuczenko-Szczęsna wczoraj z okazji urodzin swojego męża Wojciecha Szczęsnego na Instagramie opublikowała wzruszający filmik. Kadry, które w nim zobaczycie pokażą wam prawdziwą miłość, która łączy parę.

Marina Łuczenko-Szczęsna chętnie uwiecznia wspólne chwile z rodziną, ale oczywiste jest, że niektórymi się nie chwali. W tym wypadku jest zupełnie inaczej. Wojciech Szczęsny 18 kwietnia skończył 29 lat. Z tej okazji jego żona na swoim Instagramie pokazała kilkuminutowy filmik, który poruszył fanów do łez. Widzimy w nim kadry z początku znajomości pary, ich wakacje, ślub, Marinę w ciąży, porodówkę i wiele innych. Do tej pory Marina Łuczenko-Szczęsna nie pokazała aż tak dużo swojego prywatnego życia. W wideo po raz pierwszy można zobaczyć taniec pary ze ślubu, a także jak Wojciech Szczęsny całuje brzuch Mariny. Weźcie lepiej chusteczki. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała wyjątkowy filmik dla Wojciecha Szczęsnego 

 

W tle wideo słyszmy piosenkę "Complete" z ostatniej płyty Mariny "On my Way", która jak przyznaje piosenkarka, została napisana specjalnie dla niego. Pod urodzinową niespodzianką Szczęsnego posypała się lawina komentarzy. Komentowała Anna Lewandowska, Maffashion. Paulina Sykut-Jeżyna, Joanna Opozda i wiele, wiele innych gwiazd z polskiego show-biznesu. 

Również fani nie kryli wzruszenia. Wielu pisało o pięknej, dojrzałej miłości, która łączy piosenkarkę i piłkarza. 

Aż się popłakałam. Nie znam Was osobiście, ale mam wrażenie, że Wojtek sobie Ciebie wymarzył, potem zdobył, a Ty pokochałaś go tak, jak się nigdy nie spodziewałaś. Z całego serca życzę Wam wielu lat w szczęściu. Ps. Braliśmy ślub w dniu, w którym Wy :) Ps2. Nawet po porodzie wyglądałaś obłędnie!

Niektórzy poza samym filmikiem zwracali również uwagę na samą piosenkę, którą możemy usłyszeć. 

Co za świetna piosenka. To powinien być światowy hit! Naprawdę uważam, że powinnaś być bardziej doceniona, bo jesteś super zdolna.

Filmik Mariny Łuczenko-Szczęsnej dla jej męża Wojciecha ma prawie 60 tysięcy polubień. My również życzymy Wojtkowi wszystkiego, co najlepsze i gratulujemy pięknej miłości. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.