Patricia Kazadi w stroju Mission Swim. Chodakowska: "Ogień w najczystszej postaci"

Patricia Kazadi to finalistka programu "Dance dance dance". Po kilku miesiącach ciężkich treningów pojechała odpocząć. Gwiazda zaprezentowała swoją formę w kostiumie od Ewy Chodakowskiej. Trenerka nie może wyjść z zachwytu.
Zobacz wideo

Patricia Kazadi wspólnie z siostrą Victorią doszła do samego finału programu tanecznego emitowanego w TVP 2 "Dance dance dance". Mordercze treningi przyniosły upragnione efekty i tak, już w najbliższą niedzielę tj. 21 kwietnia odbędzie się finał programu, w którym siostry zmierzą się z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim. Szykują się ogromne emocje, tym bardziej że tydzień temu z show odpadła para, która uważana była za faworytów Kasia Dziurska i Emil Gankowski. 

Po intensywnych miesiącach treningów i przygotowań Patrycja postanowiła trochę. Wspólnie z Mariną Łuczenko-Szczęsną poleciała do Los Angeles, gdzie obie odpoczywały z przyjaciółmi. Na ich kanałach w social mediach nie brakowało relacji. Wczoraj pisaliśmy o Marinie w bikini, która pochwaliła się znakomitą formą, a chwilę później również Kazadi pokazała się w bikini. Jak wygląda? 

Patrycja Kazadi w stroju od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska stworzyła kolekcję strojów kąpielowych, które są pożądane przez jej fanki i gwiazdy. Jedną z miłośniczek Mission Swim jest np. Joanna Opozda. Do tego grona dołączyła także Patricia Kazadi. 

Po 3 miesiącach intensywnych treningów słoneczko to było dokładnie to, czego potrzebowałam. 

- napisała pod zdjęciem. 

 

Nie da się ukryć, że Patricia w tym, stroju wygląda naprawdę seksownie. Co zresztą zauważyła założycielka marki Ewa Chodakowska. - OMG! Ogień w najczystszej postaci - skomentowała trenerka. - No jest efekt wow, super wyglądasz Pati - dodał ktoś inny. 

Regularne treningi taneczne widać gołym okiem. Ciało Patricia Kazadi jest jędrne i smukłe. Przy tym wszystkim Kazadi zachowała swoje kobiece kształty i wygląda naprawdę dobrze. Z kolei na innych zdjęciach i filmikach, które Patricia publikuje w sieci widać, także umięśniony brzuch. Forma jest, teraz wystarczy nam tylko czekać na ostatni odcinek "Dance dance dance". Myślicie, że wygra Patricia Kazadi z siostrą Victorią? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.