Doda przyznaje: "Nie byłam na siłowni od 1,5 roku". Potem pokazała się w bikini

Doda obecnie wspólnie z mężem odpoczywa na wakacjach. Gwiazda zrobiła eksperyment, podczas którego w ciągu jednego dnia wrzuciła aż sześćdziesiąt Insta relacji. W jednej z nich przyznała się do tego, że nie trenuje na siłowni od półtora roku.

Doda podjęła dość nietypowe wyzwanie. Piosenkarka postanowiła być jak top instagramerka i w ciągu dnia dodała około sześćdziesięciu relacji. To naprawdę sporo, bo jak sama stwierdziła już po krótkim czasie, miała tego serdecznie dosyć. Niemniej jednak jej się to udało. W ciągu dnia zdradziła, kilka faktów i smaczków ze swojego życia. 

Jednym z nich było przyznanie się do tego, że od półtora roku gwiazda nie była na siłowni. Aż ciężko w to uwierzyć, bo chwilę później na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w bikini. To, co na nim zobaczycie, pewnie was zaskoczy. 

Doda odsłania płaski brzuch

Doda od zawsze była szczupła, niektórzy nawet zarzucali jej, że ma anoreksję, jednak piosenkarka szybko zdementowała te plotki, wrzucając zdjęcie sprzed lat, kiedy była jeszcze chudsza. Tym razem gwiazda, korzystając z pięknej pogody i niesamowitych widoków wskoczyła w lawendowe bikini i uwieczniła to na zdjęciu. Efekt? Zobaczcie sami. 

 
Dobra, nie jestem w jakieś formie życia. Nie byłam na siłowni od półtora roku, no ale cóż [...]

- powiedziała na Instagramie. 

Jeżeli to nie jest jej forma życia, to jesteśmy ciekawi, jak w takim razie ona wygląda. Niemniej jednak trzeba przyznać, że gwiazda może pochwalić się szczupłą, jędrną sylwetką. Na jej brzuchu widać delikatny zarys mięśni, a jej nogi są nie tylko długie, ale również bardzo smukłe. Jak w takim razie udało jej się osiągnąć taką sylwetkę bez siłowni? Jedną z odpowiedzi mogą być geny, bo Doda zawsze była szczupła, ale przypomnijmy, że kiedy zaczynała swoją karierę, była delikatnie okrąglejsza (to dało się zauważyć na buzi kilkanaście lat temu). W kwestii smukłych nóg ogromną rolę może odgrywać chodzenie na szpilkach, a jak wiadomo Doda je uwielbia. Co w takim razie z umięśnionym brzuchem? Nie od dziś wiadomo, że brzuch robi się w kuchni i tutaj prawdopodobnie ogromną rolę odgrywa sposób odżywiania gwiazdy. Na koniec dodajmy do tego koncerty, gdzie gwiazda tańczy i efekt jest taki, jaki widzimy na zdjęciu wyżej. Ale czy tak rzeczywiście jest?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.