Anna Lewandowska stworzyła trening dla par. W aplikacji ćwiczy z przystojnym trenerem

Anna Lewandowska stale rozwija swoją dobrze prosperującą aplikację dietetyczno-treningową. Żona Roberta Lewandowskiego tym razem ma propozycję treningu dla par, ale również dla samych facetów. W roli jej partnera przystojny trener z Healthy teamu.
Zobacz wideo

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że aplikacja Anny Lewandowskiej - Diet&Training by Ann - okazała się absolutnym strzałem w dziesiątkę. Liczba pobrań przekroczyła już pół miliona, co tylko potwierdza to, że kobiety i mężczyźni chcą z nią ćwiczyć. 

Lewandowska nie lubi osiadać na laurach, stale chce się rozwijać i stale chce dawać coś nowego fanom. Tym razem specjalnie dla nich przygotowała trening w parze, a także trening dla mężczyzn

Nowy programy treningowe w aplikacji Diet&Training by Ann

W ostatnim czasie trenerka do swojej aplikacji wprowadziła treningi z gumami oporowymi, ćwiczenia na kształtne pośladki, Summer shape, czy trening dla wszystkich tych, którzy mają problem z kolanami. Nie da się ukryć, że w jej aplikacji jest już tego naprawdę sporo, a dokładniej z najnowszymi planami treningowymi aż 19! 

- Ok, myślę, że mogę już zdradzić co nieco. Ależ ja mam dla Was informację. Nowe treningi!! Ale jakie?! No tego to jeszcze nie było?  Treningi dla par i treningi dla mężczyzn. Co prawda oficjalna premiera dopiero po Świętach, ale tradycyjnie już dziś osoby, które posiadają dożywotni dostęp do aplikacji (LIFETIME), jako pierwsze mogą cieszyć się nowościami - napisała Ania na swoim Instagramie. 

Tym razem Lewandowska do współpracy zaprosiła jednego ze swoich przyjaciół i głównego trenera w Healthy Center by Ann - Jakuba Głąba

 

- Jakub Głąb - Head Coach Healthy Center by Ann. Mistrz Polski w Fitness Sylwetkowym, wielokrotny Mistrz Polski, Europy i Świata w Karate Tradycyjnym.Przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 6 lat. Jego pierwszą dyscypliną było Karate Tradycyjne, gdzie osiągnął wiele tytułów oraz medali na arenie krajowej i międzynarodowej. Obecnie jego głównym zainteresowaniem są sporty sylwetkowe, w których również osiąga wysokie miejsca medalowe.Trener personalny, dietetyk, instruktor samoobrony i fitness, certyfikowany trener TRX.Z zawodu Trener Personalny skupiający swoją wiedzę i doświadczenie na budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, pracy nad sylwetką oraz przygotowaniem do sportów w charakterze wytrzymałościowym - czytamy na oficjalnym Facebooku centrum treningowego. 

Dodajmy, że po oficjalnej wiadomości o nowym programie treningowym, Ania na swoim Insta Story rzuciła wyzwanie Robertowi Lewandowskiemu do wspólnego treningu. Myślicie, że je podejmie?

Więcej o:
Copyright © Agora SA