Piotr Stramowski zrezygnował z jedzenia tego produktu. Warnke: "Zaskoczył mnie"

Piotr Stramowski niedawno zdradził, że wazy około 90 kg, ale w najbliższym czasie chce zrzucić 5 kg. Teraz jego żona, Katarzyna Warnke mówiła o tym, że ze swojej diety wyeliminował mięso. Jak teraz odżywia się Stramowski?
Zobacz wideo

Katarzyna Warnke w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN przyznała, że stale jest na diecie, ale lubi to. Dodatkowo gwiazda w styczniu tego roku zrezygnowała z jedzenia mięsa i czuje się z tym naprawdę świetnie. Gwiazda dodała, że w jej diecie nigdy nie było jakoś bardzo dużo mięsa, więc niejedzenie go nie było wcale ogromnym wyzwaniem. Kiedyś Warnke robiła sobie sprawdzian, czy rzeczywiście nie ciągnie jej do jedzenia mięsa, ale okazało się, że w ogóle. 

Niemałym zaskoczeniem może być fakt, że z jedzenia mięsa również zrezygnował mąż Katarzyny Warnke, Piotr Stramowski. Agnieszka Jastrzębska poruszyła również ten temat w rozmowie z aktorką. 

Piotr Stramowski zrezygnował z jedzenia mięsa 

Okazuje się, że para praktycznie w jednym czasie postanowiła nie jeść mięsa. Było to, jak wcześniej wspominaliśmy w styczniu tego roku. Warnke w rozmowie z Dzień Dobry TVN mówiła o tym, że jej mąż naprawdę ją zaskoczył. 

Zaskoczył mnie, bo wraca do budowania mięśni, przygotowując się do filmu. Uprawia boks i powiedział, że daje radę bez mięsa, więc to niesamowite.

Agnieszka Jastrzębska dodała, że Piotr Stramowski dobrze wygląda, na co Kasia Warnke przytaknęła i się uśmiechnęła. 

Z tego, co mówiła aktorka, możemy wnioskować, że już wkrótce zobaczymy jej męża w zupełnie nowej produkcji, gdzie prawdopodobnie sport będzie odgrywał ogromną rolę. Sam Piotr Stramowski mówi, że musi zrzucić kilka kilogramów, więc to składałoby nam się w całość. Czy aktor wcieli się w rolę boksera? Tego nie wiemy, ale patrząc na to, co mówi on i jego żona możemy podejrzewać, że tak rzeczywiście będzie. 

Z profilu Piotra Stramowskiego również trudno coś wywnioskować, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne informacje.  

ZOBACZ TEŻ: Te gwiazdy przeszły mordercze treningi, żeby przygotować się do roli

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.