Anna Lewandowska ma nowych trenerów w swoim Healthy teamie. Kogo?

Anna Lewandowska stale powiększa swój Healthy team. Trenerka właśnie ogłosiła, że do jej fitnessowej rodziny dołączyła kolejna trenerka i trener. Kto to taki?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska stale rozwija swoje biznesy. Niedawno pisaliśmy o nowych programach treningowych w jej aplikacji Diet&Training by Ann takich jak np. Summer Shape, a już dziś na swoim Instagramie Lewandowska poinformowała fanów, że do jej fitnessowej rodziny dołączyli nowi trenerzy. 

Przypomnijmy, że poza trenerami takimi jaki Patryk Puczyłowski, Kuba Głąb, Dawid Krakowiak, czy Ania Budnicka w Healthy Center jest również lekarz, fizjoterapeuta, dietetyk, trener przygotowania motorycznego, czy mentalnego. Widać, że w tym miejscu do przygotowania zawodnika, czy osiągnięcia upragnionej formy podchodzi się kompleksowo. 

Nowi trenerzy w Healthy Center by Ann 

Anna Lewandowska w swoim centrum stawia na rodzinną atmosferę. To zresztą widać na wideo, czy zdjęciach, które publikuje. Choć nie wiemy, jaką do końca jest szefową, to podejrzewamy, że raczej dobrą, bo na razie nikt z jej obecnych pracowników się jeszcze nie zwolnił. 

Co więcej, Ania szuka coraz to nowszych osób do swojej drużyny. W środę rano żona Roberta Lewandowskiego poinformowała, że do Healthy Teamu dołączył trener przygotowania biegowego Piotrek, a także trenerka fitness Gosia Reysner

- Już niedługo zapraszamy na pierwsze zajęcia - mówi Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska ma nowych trenerówAnna Lewandowska ma nowych trenerów www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Healthy center by Ann to jeden "z" biznesów Lewandowskiej. Przypomnijmy, że Ania ma także markę ze zdrową żywnością Foods by Ann, która była pierwszym oczkiem w głowie trenerki. Portal Baby by Ann, który ruszył dwa lata temu na urodziny jej córki Klary. Kawiarnie Healthy Store by Ann, które mają już wkrótce stać się sieciówką (obecnie znajdują się one w Warszawie i Poznaniu), aplikacje Diet&Training by Ann, którą pobrano już ponad pół miliona razy. 

Znając Annę Lewandowską, to nie koniec niespodzianek w tym roku. Niedawno trenerka dostała również swój cykl rozmów w Dzień Dobry TVN pt. ""Sztuki walki", gdzie rozmawia z kobietami, czasem na bardzo trudne tematy. 

Czym jeszcze nas zaskoczy? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.