Sara Boruc zdradziła, jak udało jej się uniknąć rozstępów w ciąży. Zaskoczeni?

Sara Boruc jest już w zaawansowanej ciąży i wkrótce powita na świecie swoje trzecie dziecko. Mimo zbliżającego się terminu porodu, żona Artura Boruca, jest cały czas aktywna w social mediach. Ostatnio zdradziła obserwatorom swój sposób na ciążowe rozstępy.
Zobacz wideo

Sara Boruc oraz jej mąż Artur Boruc oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego synka. Radosną nowinę ogłosili podczas ubiegłych świąt Bożego Narodzenia. Ze względu na nienaganną figurę, Sarze bardzo długo udawało się ukryć ciążowe krągłości. Nawet będąc już w zaawansowanej ciąży, Sara Boruc pochwalić się może świetną sylwetką, którą zawdzięcza odpowiedniemu stylowi życia, który prowadziła przed ciążą, a także kontynuuje w jej trakcie. Żona Artura Boruca jest nieustannie aktywna fizycznie, od zawsze dba również o to, co ląduje na jej talerzu. W jednym z wywiadów, którego nam udzieliła, mówiła, że w jej kuchni znajduje się mnóstwo zdrowych produktów, ale od czasu do czasu pozwala sobie na kawałek pizzy bez wyrzutów sumienia. Racjonalne, zdrowe żywienie i regularne treningi sprawiły, że sylwetka Sary prawie nie zmieniła się w trakcie ciąży. 

Sara Boruc podzieliła się swoim sposobem na ciążowe rozstępy

W jednym z ostatnich postów, które Sara opublikowała na swoim Instagramie, zdradziła szczegóły swojej ciążowej pielęgnacji oraz sposoby na rozstępy. Okazuje się, że dzięki pielęgnacji, udało jej się uniknąć powstania rozstępów na brzuchu:

Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli ;-) Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i staram się jeść zdrowo co Wam namiętnie relacjonuje. Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż.Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna - napisała Sara Boruc na swoim Instagramie.

Pod fotografią, na której Sara Boruc pozuje z już bardzo zaokrąglonym brzuszkiem, pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Swój komentarz zostawiła także Ewa Chodakowska. - Zjawiskowa <3 <3 <3 - napisała trenerka. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.