Anna Lewandowska wbiła szpilę Ewie Chodakowskiej? "Sama prowadzę swoje biznesy"

Anna Lewandowski i Ewa Chodakowska to dwie najpopularniejsze trenerki w Polsce. Nic dziwnego, że tworzy się między nimi naturalna iskierka rywalizacji. W jednym z ostatnich wywiadów, Anna Lewandowska wypowiedziała się o prowadzeniu swoich biznesów.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska opanowała wręcz do perfekcji opanowała łączenie obowiązków mamy oraz bizneswoman. Trenerka nieustannie podejmuje się nowych projektów, a także rozwija biznesy, które prowadzi już od jakiegoś czasu. Nie jest tajemnicą, że Ania jest zoną jednego z najlepiej zarabiających polskich sportowców, jednak mimo to nie dała przypiąć sobie plakietki WAG i z determinacją oraz sukcesami rozwija własną karierę zawodową. 

Trzeba przyznać, że żona Roberta Lewandowskiego, naprawdę ma głowę do biznesów. Pierwszym jej ogromnym sukcesem okazała się marka zdrowej żywności Foods by Ann, która od pierwszych produktów podbiła serca fanów zdrowego stylu życia. Każdy kolejny biznes rozkręcany przez Anię również staje się hitem (Healthy Center by Ann, Healthy Store by Ann, Baby by Ann czy aplikacja Diet&Training by Ann).

Anna Lewandowska: "Sama prowadzę swoje biznesy"

W ostatnim czasie, Anna Lewandowska udzieliła wywiadu programowi Nino o biznesie, gdzie w rozmowie z Nino Dżikiją odpowiedziała m.in. o prowadzeniu swoich biznesów. Jak się okazuje, Ania sama prowadzi stworzone przez siebie biznesy.

Najstarszym, trzyletnim moim biznesem jest Foods by Ann. Jeżeli chodzi o Foods by Ann, cała historia powstania, to było od tego momentu, kiedy ja lepiłam w thermomixie batoniki. Chcę tutaj zaznaczyć, że ja nie jestem twarzą. Jest to moja marka, którą założyłam z moimi wspólnikami, z którymi prowadzimy ją i rozwijamy. Tak naprawdę zamysł i cała receptura są moje. Pamiętam, jak lepiłam batony i wkładałam je w papierowe owijki. I zaczęło się od tego, że koledzy Roberta z Bayernu częstowali się - powiedziała w rozmowie Anna Lewandowska.

Zarówno Anna Lewandowska, jak i Ewa Chodakowska nie są już jedynie trenerkami, ale mają pod sobą kilka prężnie rozwijające się firmy. Można by pomyśleć, że obie panie w naturalny sposób rywalizują ze sobą. Jednak Ewa Chodakowska wielokrotnie podkreślała, że grają do jednej bramki, walcząc o szerzenie zdrowego stylu życia wśród Polaków. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.