Olga Kalicka wraca do treningów po ciąży. Aktorka odsłoniła brzuch

Olga Kalicka 18 stycznia po raz pierwszy została mamą. Od momentu porodu minęło kilka miesięcy, dlatego aktorka postanowiła zacząć powoli wracać do formy. Na Instagramie pochwaliła się, że zaczyna treningi.
Zobacz wideo

Olga Kalicka to aktorką, którą szersze grono publiczności z pewnością kojarzy z serialu Rodzinka.pl. Gra w nim również Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski. 25-latka w tym roku po raz pierwszy została mamą. 18 stycznia na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie maluszka i podpis. 

Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu!

Olga Kalicka chętnie publikuje w sieci zdjęcia całej swojej rodziny, z synkiem włącznie. Od porodu minęło kilka miesięcy, dlatego gwiazda postanowiła zacząć powoli wracać do formy. Planem treningowym pochwaliła się na Instagramie. 

Olga Kalicka wraca do formy po ciąży 

- Za oknem na szczęście coraz cieplej! Dlatego postanowiłam wziąć się za siebie! Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to, co w trakcie ciąży się trochę posypało...  Staram się wygospodarować „codziennie” raczej... 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić! - napisała pod jednym ze zdjęć Olga. 

Trzeba przyznać, że gwiazda podeszła do sprawy naprawdę profesjonalnie. Dlaczego? Ponieważ wiele kobiet chce wrócić jak najszybciej do formy, niekoniecznie zwracając uwagę na zdrowie. Olga zamiast pójść na siłownię zwróciła się o pomoc do fizjoterapeuty, który z pewnością tak ułoży jej plan treningowy, żeby nie zrobiła sobie krzywdy. Warto pamiętać o tym, że ciąża to wspaniały okres, ale również w tym czasie ciało kobiety diametralnie się zmienia. Coraz więcej gwiazd głośno mówi o tym, że zanim zacznie się ćwiczyć, warto udać się do fizjoterapeuty. Z jego pomocy korzystała np. blogerka Anna Skura

Olga przy okazji wiadomości o treningach udostępniła również zdjęcie, na którym odsłania kawałek brzucha. W komentarzach fani nie mogą wyjść z podziwu nad obecną formą gwiazdy. 

Wow!  Jaka forma po ciąży.

- komentowali. 

Młoda mama jest inspiracją dla wielu kobiet, które śledzą ją w sieci. Na Instagramie Olgę Kalicką obserwuje już ponad 368 tys. fanów! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.