Oto ulubione miejsce treningowe Julii Wieniawy. "Na początku się bałam, bo tam jest niezły hardcore"

Julia Wieniawa uważana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Aktorka zawdzięcza to regularnym treningom i dobrze zbilansowanej diecie. Tylko nam zdradziła swoje ulubione miejsce treningowe na mapie Warszawy.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa niedawno zaliczyła swój debiut na pokazie mody Magnum, gdzie w kreacji od Dawida Wolińskiego olśniła wszystkich. Nie da się ukryć, że aktorka ma naprawdę szczupłe ciało, ale jak się okazuje to nie zasługa genów, a treningów pod okiem trenerki personalnej, czy zajęć w grupie.

W rozmowie z nami Julia podkreśliła, że nie lubi ćwiczyć na siłowni i w tej kwestii raczej nic się nie zmieni, bo jej trenerka personalna przyjeżdża do niej do domu. Wieniawa swoje mieszkanie zamienia wtedy w studio treningowe i jak widać, to przynosi naprawdę imponujące efekty. Okazuje się jednak, że Julia Wieniawa wychodzi czasem z domu, żeby poćwiczyć w grupie. W Warszawie jest jedno takie miejsce, które uwielbia i w którym można ją naprawdę często spotkać. 

Julia Wieniawa uwielbia energiczną jogę 

Joga kojarzy nam się z wyciszeniem, relaksem i medytacją. Owszem, tak jest, ale obecnie na rynku mamy dostępnych znacznie więcej odmian jogi. Przykładem może być bikram joga, którą wykonuje się przez prawie dwie godziny w pomieszczeniu, gdzie temperatura jest naprawdę wysoka. Miłośniczką tej formy aktywności fizycznej jest np. Sara Boruc

Julia Wieniawa z kolei uwielbia energiczną jogę tak zwaną yogę beat. Założycielka warszawskiego studia Karolina Erdman stworzyła miejsce, gdzie zwykła joga łączy się z mocną muzyką i treningiem interwałowym. Efekt jest taki, że po godzinie zajęć pot leje się strumieniami, o czym opowiedziała nam Julia. 

- Chodzę tam prawie codziennie. Uwielbiam! Ja się prawie uzależniłam od tego. Nie ukrywam, że na początku się bałam, bo tam jest niezły hardcore, ale teraz sobie myślę "Ciekawe, kiedy będzie joga" - zaczęła opowiadać Julia. - W Yoga Beat są różne zajęcia. Moje ulubione to band beat, czyli trening z gumami przyczepionymi do sufitu. Ten trening wydaje się prosty, ale jest bardzo szybki, wręcz interwałowy - dodała Julia. 

Julia Wieniawa mówi, że oczywiście jest tam również zwykła joga, która pozwala jej się wyciszyć i zrelaksować. 

A na jakich zajęciach najczęściej można ją spotkać? 

Moje ulubione zajęcia to band beat i barre beat (to trening z elementami baletu). Na tych treningach jest taki wycisk, że ja zawsze wychodzę zalana potem na maksa. Także polecam. Dodatkowo uwielbiam trening z Karoliną, czyli yogę beat. U niej na zajęciach jest zawsze z 50 osób, bo każdy chce to poczuć. Przy zgaszonych światłach nie tylko ćwiczymy, ale również krzyczymy.

- powiedziała nam Julia Wieniawa. 

Aktorka zwraca też uwagę, że trenując w grupie, jeszcze bardziej jest zmotywowana, bo kiedy nie daje rady, a widzi, że ktoś inny nie odpuszcza, to ona też stara się dać z siebie wszystko. 

Yoga Beat to również ulubione miejsce innych gwiazd, które można spotkać w warszawskim studiu, mieszczącym się w samym centrum stolicy. 

Jesteście ciekawi, co jeszcze powiedziała nam Julia Wieniawa? Całą rozmowę możecie obejrzeć niżej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.