Patryk Vega schudł jeszcze więcej niż 44 kg? Teraz jest nie do poznania

Patryk Vega zaskoczył wszystkich swoją metamorfozą podczas jednej z premier swojego filmu w 2018 roku. Reżyser skupił na sobie wzrok fotoreporterów, a część osób nawet go nie poznała. Patrząc jednak na najnowsze zdjęcia Patryka Vegi, wydaje się, że schudł jeszcze bardziej.
Zobacz wideo

Patryk Vega to niewątpliwie jeden z bardziej rozpoznawalnych, polskich reżyserów ostatnich lat. Jego filmy budzą zazwyczaj duże zainteresowanie i jeszcze więcej kontrowersji. Niedawno reżyser stał się obiektem zainteresowania mediów, jednak nie ze względu na film, a metamorfozę, którą przeszedł na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy.

Patryk Vega przeszedł na dietę i schudł 44 kg

W 2018 roku Patryk Vega postanowił zadbać o swoje zdrowie oraz szczupłą sylwetkę i podjął decyzję o zmianie stylu życia. Reżyser przeszedł na dietę oraz włączył aktywność fizyczną do swojego planu dnia. Na efekty nie trzeba było długo czekać, gdyż po kilku miesiącach, Patryk Vega był już lżejszy o ponad 40 kilogramów. W jednym z wywiadów dla Jastrząbpost.pl, reżyser potwierdził, że schudł 40 kilogramów, a także zdradził, w jaki sposób pozbył się nadprogramowych kilogramów.

Rzeczywiście zjechało 40 kilogramów. Ja mam też 40 lat, więc to jest czas radykalnych decyzji. Kiedy miałem lat 30 to ta nadwaga mi nie przeszkadzała, ale po 40 zacząłem się czuć więźniem tego ciała, byłem już zmęczony, miałem poczucie, że jestem senny w ciągu dnia, więc teraz nie ma lekko, 5 x dziennie kurczak z warzywami, treningi kilka razy - powiedział Vega.

Patryk Vega jest coraz chudszy?

Ostatnio, na Instagramie reżysera pojawiło się zdjęcie, na którym jest jeszcze chudszy niż był do tej pory. Jeszcze większy spadek wagi Patryka Vegi, zauważyli także jego fani, którzy zaniepokoili się wyglądem polskiego reżysera. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Patryk! Zaraz Cię w ogóle nie będzie!
Wow jaka transformacja!
Ale chudzinka.
Nie do poznania!
Niesamowita przemiana, naprawdę szok!

Komentarz pod postem zostawiła nawet Małgorzata Kożuchowska, która miała okazję pracować z reżyserem:

Patryk! Jaka stylówa! Wow! Tylko nie znikaj... - napisała aktorka.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.