Natalia Siwiec chciałaby przytyć, jednak jest pewne "ale". "Przy małym dziecku to nierealne"

Natalia Siwiec niedawni w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że waży około 50 kg, ale raczej trochę mniej. Tym razem Agnieszka Jastrzębska pyta ją o dietę. Co je, a czego nie je Natalia Siwiec?
Zobacz wideo

Natalia Siwiec z pewnością zalicza się do grona bardzo szczupłych gwiazd. Niektórzy zarzucają jej nawet anoreksję, ale gwiazda nigdy nie potwierdziła, że miałaby mieć zaburzenia odżywiania. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Siwiec jest naprawdę szczupła. Jakiś czas temu w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że waży około 48/49 kg. Gwiazda przyznała się również do tego, że chciałaby przytyć, ale jest jedno "ale". 

- Ja chciałabym przytyć, ale przy małym dziecku to jest nierealne! Przy dziecku tyle się biega, tyle się nosi je na rękach. Mia mówi co chwilę "Opa, opa!". Muszę ją podnosić cały czas - powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Jak wygląda dieta Natalii Siwiec?

Modelka nie jest na żadnej restrykcyjnej diecie, ale stara się po prostu zdrowo odżywiać. W jej menu nie znajdziecie mięsa. Już jakiś czas temu na swoim Instagramie Natalia pisała o tym, że zrezygnowała z jedzenia tego produktu. Czego jeszcze nie je? Żadnych fast-foodów, słodyczy, a także ograniczyła spożywanie makaronu. Co w takim razie można znaleźć na talerzu Siwiec? Same zdrowe produkty, bo jak powiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską, wyznaje ona zasadę "Jeść zdrowo". Kiedyś z kolei na jedno z pytań fanów o dietę odpowiedziała, że uwielbia awokado i jajka. 

Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zdrowo dieta. Zapytana przez Agnieszkę o to, czy je dużo, czy mało odpowiedziała: 

Mało, ale często.

W rozmowie został poruszony również temat mięśni. Agnieszka Jastrzębska śmiała się, że od noszenia dziecka, pewnie Natalia Siwiec jest już nieźle przypakowana. Gwiazda śmiała się, że rzeczywiście tak jest, ale tylko po jednej stronie, więc zaczyna nosić swoją córkę również na drugiej ręce. 

 

Trzeba przyznać, że Natalia Siwiec nie tylko szybko wróciła do formy po urodzeniu dziecka, ale teraz wygląda jeszcze lepiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.