Ile kalorii je Julia Wieniawa? "Wiem, że mało". Tak wygląda jej dieta

Julia Wieniawa jest zdecydowanie jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Przed aktorką mnóstwo nowych wyzwań. Jak wyglądają jej dieta i treningi?
Zobacz wideo

Julia Wieniawa kilka dni temu zaliczyła swój debiut na wybiegu podczas pokazu Magnum. Trudno było nie zwrócić uwagi na jej znakomitą formę. Nie da się ukryć, że młoda gwiazda od kilku lat bardzo dba o swoją sylwetkę. Zgrabne nogi i płaski brzuch to tylko niektóre z jej wielu atutów. W rozmowie z nami zdradziła, jak wygląda jej dieta, ile je kalorii, a także, jak ćwiczy

Jak wygląda dieta i ile kalorii je Julia Wieniawa? 

Gwiazdy bardzo zwracają uwagę na to, co ląduje na ich talerzu. Do tego grona zalicza się również Julia Wieniawa, która w rozmowie z nami przyznała, że nie lubi gotować, ale na szczęście wyręcza ją w tym catering dietetyczny. Ile kalorii dziennie je Julia Wieniawa? 

1500 kalorii. Wiem, to jest mało, ale jem tyle tylko dlatego, że poza cateringiem piję też soki warzywne, którymi dobijam sobie kalorie. Zawsze wolę mieć poprawkę na to, że a nuż mi się zachce coś podjeść, ale to nie zdarza się często. 

Julia przyznała również, że jej catering jest wegetariański, a od dwóch tygodni w ogóle nie je już mięsa - do tej pory jeszcze jej się to zdarzało. Podczas naszej rozmowy pokazała, jak wygląda jej drugie śniadanie. W białym pudełku widzimy dwie kanapki bezglutenowe z serkiem i sosem. Dodatkowo aktorka zdradza, że wszystkie posiłki są smaczne i nie wyglądają jak typowa dieta pudełkowa. W menu Julii znajdują się również krewetki czy kawior, a ostatnio gwiazda Rodzinki.pl na deser miała również ciasto z matchą, którą, jak przyznała, uwielbia. 

W diecie Julii Wieniawy nie ma ani glutenu, ani laktozy. Okazuje się, że aktorka ma na te produkty nietolerancję i na co dzień ich nie jada. Owszem, czasem się zdarza, zwykle wtedy, kiedy ma tzw. cheat day. Wieniawa przyznaje, że nawet, kiedy w weekend może pozwolić sobie na odstępstwa od diety, to zamiast jeść w fast foodzie, woli sięgnąć po dobry makaron. Niemniej jednak od poniedziałku do piątku Julia restrykcyjnie przestrzega swojej diety. Efekt? Widać gołym okiem.

A co z alkoholem u Julii Wieniawy? - Lubię bardzo napić się winka raz w tygodniu, ale tylko wtedy, kiedy mam cheat day. W tygodniu nie ma szans na alkohol - mówi.

Jak trenuje Julia Wieniawa? 

Dobrze zbudowane ciało Julii to zasługa treningów z trenerką personalną i zajęć w grupie. Wieniawa ćwiczy w domu, bo siłownia nie jest dla niej. Kiedy ma trening z trenerką, stawia na wzmacnianie z ciężarem własnego ciała, hantlami czy obciążnikami na kostki. Kiedy trenuje sama, ćwiczy z treningami na Youtubie. W grupie uwielbia trenować energiczną jogę czy balet - zawsze w studiu Yoga Beat. 

Co jeszcze zdradziła nam Julia Wieniawa? Całość rozmowy możecie zobaczyć w naszym wideo zamieszczonym wyżej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.