Joanna Jabłczyńska zachwyca figurą w bikini. Fani: "Jest forma! Wow"

Aktorka Joanna Jabłczyńska przebywa obecnie w Jordanii, gdzie odpoczywa spędzając czas niezwykle aktywnie - biega, pływa, a także nurkuje. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini, którym zachwyciła swoich obserwatorów. Wiedzieliście, że jest w takiej formie?
Zobacz wideo

Joanna Jabłczyńska to znana polska aktorka, której dużą rozpoznawalność przyniosła rola Marty w serialu "Na Wspólnej". Aktorka już od wielu lat prowadzi zdrowy tryb życia, którym zaraża nie tylko swoich znajomych, ale także obserwatorów, których zgromadziła na swoich mediach społecznościowych. 

Joanna Jabłczyńska nie jest zwolenniczką pokazywania swojego życia prywatnego w internecie, jednak chętnie dzieli się z obserwatorami swoją pasją do sportu. Joasia pasjonuje się kolarstwem, biega maratony, startuje w biegach z przeszkodami, a także nieustannie próbuje różnych innych dyscyplin. Dla aktorki dzień bez sportu jest dniem straconym, co udowadnia nawet podczas pobytu na wakacjach.

Joanna Jabłczyńska zachwyca sylwetką na wakacjach w Jordanii 

Joanna Jabłczyńska wybrała się właśnie do Jordanii, gdzie z grupą znajomych spędza czas bardzo aktywnie - biega, pływa, a także jeździ na rowerze. Przy okazji wakacji, na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w bikini, odsłaniając idealnie płaski brzuch. Jest to bardzo rzadki widok, gdyż najczęściej można zobaczyć Joannę w jednoczęściowym stroju pływackim lub w stroju sportowym. Trzeba przyznać, że Joanna Jabłczyńska jest w naprawdę fenomenalnej formie, co z pewnością jest efektem stylu życia aktorki oraz wielogodzinnych treningów.

Pod zdjęciem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów:

Rewelacyjny brzuch!
Jest forma. WOW
Ideał
Joanna jesteś najpiękniejsza... muszę więcej się przykładać do ćwiczeń jak widzę takie efekty!
Pani Asiu co za brzuch!!!
 

Joanna Jabłczyńska - dieta

Już kilka lat temu, Joanna Jabłczyńska opowiedziała o swojej diecie. Okazuje się, że aktorka wykluczyła z jadłospisu produkty odzwierzęce.

Wiele lat jadłam mięso, ja je ze względów zdrowotnych wyłączyłam. Czasem robię wyjątki. Przeszłam do diety wegańskiej, ale zdarza mi się zrobić rosół, albo zjeść jajka czy owoce morza. Wszyscy weganie spalą mnie na stosie. Ciężko mnie zaszufladkować - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.