Ewa Chodakowska o Kasi Dziurskiej i Emilu: "Jesteście moimi BOHATERAMI"

Kasia Dziurska i Emil Gankowski w ostatnim odcinku półfinałowym odpadli z tanecznego show "Dance dance dance". Fani winią o to Idę Nowakowską, która podobno zbyt surowo oceniła Emila. Tuż po programie Ewa Chodakowska na swoim Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z parą i napisała wzruszający podpis.
Zobacz wideo

Kasia Dziurska i Emil Gankowski zdecydowanie byli najbliżsi sercu jurorki Ewy Chodakowskiej. Dlaczego? Otóż para tak samo, jak Ewa jest bardzo mocno związana ze światem sportu i fitnessu. Chodakowska nie raz zachwycała się nad umiejętnościami Kasi i Emila. Również w swoich social mediach sporo o nich pisała. Według wielu Kasia Dziurska i Emil byli faworytami do wygranej "Dance dance dance", ale ostatecznie odpadli w odcinku półfinałowym. 

W sobotni wieczór na Idę Nowakowską spadła ogromna fala krytyki, za to, że zbyt surowo oceniła Emila, choć w programie były osoby gorsze od niego. Takie komentarze mogliśmy przeczytać na jej profilu. 

Powiedz, dlaczego tak bardzo podnosiliście na duchu "zakompleksioną" Marcelinę, dlaczego Patrycji, kiedy wychodziły jej emocje, dodawałaś otuchy? A niszczysz słowami drugiego człowieka? Bo nie miał garnituru (nad którym tak się rozpływasz) jak Rafał Maślak? Jak możesz w takich emocjach mówić, że to jego wina... I niszczyć jego poczucie wartości poniżając w każdym odcinku. To nie była krytyka konstruktywna, to był atak!

Chwilę później na profilu Idy pojawiło się wspólne zdjęcie z Kasią, które prawdopodobnie miało być dowodem na to, że pomiędzy parą i jurorką nie ma żadnego konfliktu. W tym samym dniu również Ewa Chodakowska postanowiła coś napisać na temat Kasi i Emila. 

Ewa Chodakowska we wzruszającym poście pisze o Kasi Dziurskiej i Emilu 

Trenerka nie szczędziła sobie komplementów pod wspólnym zdjęciem z Kasią Dziurską i Emilem Gankowskim. Co takiego napisała? 

- [...] Dziękuje Wam za przykład, jakim jesteście. Za czyste, najczystsze serce, za autentyczność, za prostotę. Tu nie było drugiego dna, same szczere i dobre intencje. Ogromną pracowitość, upór w dążeniu do celu, przekraczanie barier, rezygnacja z komfortu. Pokora, pokora, pokora, jakiej świat nie widział. Ogromna odwaga! Jesteście mistrzami świata w swojej dziedzinie.. Dla mnie jesteście moimi BOHATERAMI. A Wasza relacja, wasza miłość, wsparcie, zaufanie, oddanie to nadzieja na lepsze jutro. Macie siebie nawzajem - to największy skarb i Wasza największa siła ! Niech Anioły nad Wami czuwają, tak te z góry, jak i te na ziemi. Dziękuje. Ja jestem cała Wasza. PS. To nie koniec! To dopiero początek - napisała Ewa Chodakowska. 

 

Nie da się ukryć, że to, co napisała Ewa, było naprawdę miłe. Oczywiście Kasia i Emil również odpowiedzieli jej w komentarzach. 

- Ewa!!! Ty nasza najlepsza duszyczko! Strasznie Ci dziękujemy za wszystko!! Każde dobre słowo, za każdą radę, wspólne emocje, każdą wspólnie wylaną łzę, tony uśmiechu i wsparcia!
To dla nas zaszczyt, że mogliśmy tworzyć razem z Tobą te taneczną przygodę i przy Tobie stawać się lepszymi ludźmi - odpisała jej Kasia Dziurska. 

- Wow! Ewa! Nasz fitnessowy ziomeczku! Bardzo dziękujemy za te słowa! Również, że dzięki Tobie mogliśmy się otworzyć i pokazać swoje emocje i prawdziwych nas samych! - dodał Emil. 

Choć Kasia Dziurska i Emil Gankowski odpadli z "Dance dance dance" to jesteśmy pewni, że to dopiero początek ich wielkiej kariery, bo fani i telewidzowie ich po prostu uwielbiają. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.