"Dance dance dance". Kasia Dziurska ponownie zatańczy układ, w którym spadła na twarz

Katarzyna Dziurska w jednym z odcinków wspólnie z partnerem tańczyła do piosenki Pink "Try". W pewnym momencie cała sala zamarła. Kasia upadła na twarz z wysokości. Kasia i Emil Gankowski w półfinale znów chcą zatańczyć tę choreografię.
Zobacz wideo

Jakiś czas temu wszystkie media pisały o strasznym upadku Katarzyny Dziurskiej. Wszystko miało miejsce kilka odcinków temu, kiedy to Dziurska z partnerem Emilem Gankowskim wykonywali choreografię do piosenki Pink "Try". Wszystko od początku wyglądało naprawdę dobrze. Jurorzy byli zachwyceni, aż nagle Kasia Dziurska chcąc chwycić żyrandol spadła na twarz. Całe studio TVP 2 zamarło. 

Nie minęło kilka sekund, a Kasia Dziurska dalej tańczyła. Dziewczyna mimo bólu nie przerwała występu i wykonała go do końca. Jurorzy nie mogli przestać jej zachwalać i mówić, że jest naprawdę dzielna. Mimo wszystko sam upadek wyglądał naprawdę strasznie, jeżeli jeszcze go nie widzieliście, to możecie zobaczyć tutaj. W najbliższą sobotę Kasia i Emil ponownie wykonają tę choreografię. Dlaczego? 

Półfinał "Dance dance dance". Kasia i Emil zatańczą do piosenki Pink

W półfinale programu "Dance dance dance" to uczestnicy wybierają sobie choreografię, którą chcą zatańczyć, z wcześniej już wykonywanych. Chyba nikt się nie spodziewał, że Katarzyna Dziurska i Emil Gankowski ponownie zdecydują zatańczyć do feralnej choreografii z żyrandolem w roli głównej.

Mam sporego stresa, żeby to wyszło… - mówiła na treningach przed półfinałem Kasia Dziurska. - Dlaczego to nie wyszło? To jest sekunda - rozluźnienie, spocona ręka… Przecież ja się trzymałam… - zastanawiała się gwiazda "Dance dance dance". 

Oboje chcieliśmy zatańczyć jeszcze raz Pink, bo jesteśmy perfekcjonistami - dodał Emil Gankowski. Widać, że dla obojga było to naprawdę trudne przeżycie, bo co jeżeli sytuacja sprzed miesiąca znowu się powtórzy? Mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie. 

 

Na zajawce półfinału "Dance dance dance" widzimy jednak, że coś się stało. Na Instagramie show w opublikowanym filmiku widać, jak Kasia Dziurska wybiega ze studia i mocno przytula Emila. Co się stało? Nie wiemy, ale już w najbliższą sobotę tj. 13 kwietnia o godz. 20:05 na antenie TVP 2 będziemy mogli poznać tę zagadkę. Będziecie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.