Honorata Skarbek pochwaliła się sześciopakiem. W tak dobrej formie jeszcze nie była?

Honorata Skarbek jest niewątpliwie ulubienicą młodego pokolenia. Ostatnio piosenkarka poleciała na Dominikanę, a na Instagramie pochwaliła się niesamowicie wyrzeźbionym brzuchem. Tym razem nikt nie posądzi jej o przerabianie swojej figury w photoshopie.
Zobacz wideo

Honorata Skarbek swoją karierę w mediach rozpoczęła już jako 16 latka, kiedy to na antenie stacji telewizyjnej MTV wzięła udział w programie "Sweet Sixteen". Już wtedy jej największą pasją była muzyka i wiedziała, że właśnie to chce robić w życiu. Teraz ma na swoim koncie już 4 wydane płyty. Honorata Skarbek jest obecnie nie tylko piosenkarką, ale także influencerką, prężnie działającą na Instagramie. W ostatnim czasie znów zrobiło się o niej głośno, za sprawą jej związku ze znanym polskim wokalistą - Smolastym. Na przestrzeni lat, piosenkarka zmieniła swoje szczupłe ciało na naprawdę wyrzeźbioną i jędrną sylwetkę - ciężka praca na siłowni przyniosła Honoracie Skarbek naprawdę niesamowite efekty. Jakiś czas temu przyznała na swoim profilu, że zaniedbała przez jakiś czas aktywność fizyczną, jednak po kilku tygodniach wróciła na dobre tory:

Razem z nadejściem wiosny, wróciłam na siłownie (po kilku tygodniowej przerwie) i jak zwykle okazało się, że było to coś, czego bardzo brakowało mi do poprawnego, wydajnego funkcjonowania i lepszego samopoczucia - przyznała jakiś czas temu Honorata Skarbek, na swoim Instagramie.

Honorata Skarbek pochwaliła się wyrzeźbionym brzuchem na Instagramie

Przy okazji wakacji na Dominikanie, Honorata Skarbek postanowiła pokazać efekty, które udało jej się wypracować w ostatnim czasie na siłowni. Na swoim Instastory, piosenkarka opublikowała krótki filmik, na którym wzrok przykuwa jej niesamowicie płaski i wyrzeźbiony brzuch. Trzeba przyznać, że Honorata wygląda naprawdę fantastycznie i jest z pewnością ogromną inspiracją dla swoich fanek.

Ile waży Honorata Skarbek?

Sama piosenkarka przyznaje, że bardzo dawno nie wchodziła na wagę - nic dziwnego, gdyż efekty wizualne mówią same za siebie. Jednak w Internecie krążą informacje, że gwiazda waży około 60 kg, przy wzroście 170 cm.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek https://www.instagram.com/honkabiedronka/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.