BeBio cosmetics robi furorę. Używa ich m.in. Małgorzata Socha i Barbara Kurdej-Szatan

Ewa Chodakowska ogłosiła pod koniec marca, że stworzyła swoją markę kosmetyków naturalnych i zamierza edukować swoje fanki w temacie pielęgnacji ciała. Trenerka mówiła, że jej kosmetyki będą hitem, jednak nie spodziewała się, że aż takim. Naturalne produkty Ewy Chodakowskiej, podbiły nie tylko serca jej fanek, ale także gwiazd show-biznesu.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska, przez ostatnie kilkanaście miesięcy pracowała nad jednym z ważniejszych projektów w swojej karierze. Aż do ostatniego momentu, projekt ten owiany był tajemnicą. Trenerka postanowiła pójść o krok dalej i pokazać, że zdrowy styl życia to nie tylko trening i zdrowa dieta, ale również codzienna pielęgnacja. Ewa Chodakowska we współpracy z ekspertami postanowiła stworzyć w 99 proc. naturalne kosmetyki.

Ewa Chodakowska stworzyła kosmetyki, które stały się hitem

25 marca, Ewa Chodakowska na swoim Facebooku oraz Instagramie ogłosiła, że już 1 kwietna do sprzedaży trafi jej linia kosmetyków "beBIO cosmetics". Jak zapowiadała, tak się stało - produkty trafiły do sprzedaży stacjonarnej w sieci sklepów Rossmann, a to, co wydarzyło się tego dnia, przerosło najśmielsze oczekiwania samej Ewy Chodakowskiej. Okazało się, że produkty wyprzedały się w zaledwie kilka godzin. Fanki trenerki, które chciały kupić jej kosmetyki, musiały czekać na kolejną dostawę. 

Produkty "beBIO cosmetics" przypadły do gustu nie tylko fankom Ewy Chodakowskiej, ale także znanym gwiazdom polskiego show-biznesu. Kosmetyków stworzonych przez najpopularniejszą trenerkę w Polsce używają m.in. Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Angelika Mucha oraz Maffashion, które na Instagramie podzieliły się swoją opinią.

Na sklepowych półkach kusi wiele różnych kosmetyków. Które testuję ja? Przede wszystkim naturalne (99% naturalnych składników), w rozsądnej cenie, nietestowane na zwierzętach i w dodatku stworzone przez inspirującą kobietę @chodakowskaewa - napisała Małgorzata Socha.
Często zadajecie mi pytania, jakich kosmetyków używam. Po pierwsze, jak najbardziej naturalnych. Po drugie lubię ładne, proste opakowania. Po trzecie, piękny zapach to jest to, co zdobywa moje serce - napisała pod zdjęciem z produktami beBio cosmetics, Katarzyna Zielińska.
Kochani ! :) jak wiecie, ja z naturą jestem za pan brat, kocham kosmetyki, a jak kosmetyki są naturalne i jeszcze od Ewci, to już w ogóle idealnie :)))) uwielbiam urządzać sobie domowe spa i dbać o swoją skórę! - zdradziła fanom Barbara Kurdej-Szatan.
Przy doborze kosmetyków do codziennej pielęgnacji zawsze stawiam na naturalne produkty. Takie są właśnie kosmetyki @bebiocosmetics wykonane z 99% naturalnych składników. Muszę Wam powiedzieć, ze testuje je od kilku dni i jestem naprawdę mega zadowolona - przyznaje Angelika Mucha (littlemooonster96).
Ewa Chodakowska to kobieta biznesu. Ma zgrany zespół specjalistów i ekspertów... nie, nie działa w pojedynkę... a teraz jej firma poszła o krok dalej i na rynku pojawiła się linia jej kosmetyków. Dalej zostajemy w temacie ciała i dbania o nie, ale pozostajemy przy temacie tego co dała nam natura - pisze na swoim instagramie blogerka Maffashion.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.