Georgina Rodriguez pokazała, jak jest rozciągnięta. Przy okazji zaprzeczyła ciąży?

Georgina Rodriguez to narzeczona Cristiano Ronaldo. Jej kariera w sieci nabrała niezłego tempa. Niedawno pojawiły się plotki, że para znów spodziewa się dziecka, ale to zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Zobacz wideo

Georgina Rodriguez to była tancerka. Po przeszłości tanecznej zostało jej kilka rzeczy. Narzeczona Cristiano Ronaldo ma boską formę, nadal wspaniale tańczy i jest niesamowicie rozciągnięta. Jakiś czas temu gwiazda została ambasadorką marki z ubraniami do treningów. Trzeba przyznać, że firma znalazła sobie naprawdę godną ambasadorkę. Najnowsze zdjęcie Georginy Rodriguez tylko to potwierdza. 

Rodriguiez na Instagramie opublikowała zdjęcie w neonowym stroju. Największą uwagę przykuwa jednak pozycja, w której Georgina zrobiła sobie zdjęcie. Gwiazda na fotce robi szpagat. Dobrze wiemy, że żeby to zrobić trzeba być naprawdę nieźle rozciągniętym. 

Fani zwracają również szczególną uwagę na krągłe pośladki Georginy Rodriguez i szczupłe ciało. W komentarzach czytamy same komplementy. 

 

Dzięki czemu Georgina ma taką formę? Tutaj nie ma co się oszukiwać, że regularne treningi robią swoje. W domu Cristiano Ronaldo nie brakuje sprzętu do ćwiczeń, bieżni, maszyn do pilatesu, czy prywatnego basenu. Dodatkowo gwiazda z pewnością zdrowo się odżywia. Przypomnijmy, że para wspólnie wychowuje czwórkę dzieci. W ciągu dnia Rodriguez musi się nieźle za nimi nabiegać. Niedawno w ramach treningu wzięła bliźniaki, wsadziła do wózka i wbiegała z nimi pod górkę. Dla niej to kolejna forma aktywności fizycznej, a dla dzieci zabwa. 

Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Jakiś czas temu paparazzi uchwycili gwiazdę na trybunach podczas meczu, z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem. W sieci od razu pojawiły się komentarze, że para spodziewa się kolejnego dziecka. Na razie ani Cristiano Ronaldo, ani Georgina Rodriguez tego nie skomentowali.

Prawdopodobnie nie jest to jednak prawda, bo na zdjęciu, które pokazywaliśmy wam wyżej na próżno szukać ciążowych krągłości. W odbiciu lustrzanym widzimy za to płaski brzuch. Niemniej jednak nie można wykluczyć tego, że jest to stare zdjęcie, które Georgina Rodriguez opublikowała dopiero teraz. Wiemy, że czasem gwiazdy tak robią, chcąc chronić swoją prywatność. 

Na oficjalne informacje o ciąży lub zaprzeczenie tej informacji musimy jeszcze poczekać. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.