Zwyciężczyni Top Model Osi Ugonoh tańczy na rurze. "Ulala" - komentują fani

Osi Ugonoh wygrała czwartą edycję Top Model w 2014 roku. Od tego momentu jej kariera naprawdę się rozwinęła. Również w sieci jest ona bardzo popularna. Na Instagramie obserwuje ją ponad 336 tys. fanów. Osi niedawno zakochała się w pole dance, a w social mediach pokazuje efekty treningów.
Zobacz wideo

Osi Ugonoh była pierwszą czarnoskórą modelką w programie Top Model. Telewidzowie pokochali ją nie tylko za urodę, ale również za poczucie humoru. To wszystko doprowadziło ją do ścisłego finału i wygranej show. Osi od 2014 roku bardzo się rozwinęła. Wciąż pracuje w zawodzie, a jej aktywność w sieci jest naprawdę ogromna. Wiele gwiazd pokazuje na Instagramie swoje treningi, czy dietę. Do tego grona zalicza się również Osi, która uwielbia chwalić się treningami pole dance. 

Osi Ugonoh tańczy na rurze

W Polsce pole dance ma swoje ogromne grono fanów już od dobrych kilku lat. Taki rodzaj aktywności fizycznej nie tylko świetnie działa jako spalacz tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim wzmacnia i rzeźbi ciało. Wśród gwiazd z polskiego show-biznesu do fanek pole dance zaliczają się Tamara Gonzalez Perea, znana w sieci jako Macademian Girl, czy Olga Bołądź, która zaczęła tańczyć, przygotowując się do filmu "Kobiety Mafii". Okazuje się, że również Osi jest ogromną fanką tej dyscypliny. Na swoim Instagramie publikuje sporo filmików z treningów. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. 

- Uwielbiam próbować nowych rzeczy w życiu i stawiać sobie nowe wyzwania. Cieszę się, że w końcu odważyłam się i wzięłam się za ten pole dance, bo sprawia mi to dużą frajdę. Pierwsze zajęcia na obrotowej rurze. Pierwsze, ale nie ostatnie. Looove this and definitely cant wait til i get better - napisała pod wideo Osi. 

 

Poza treningami na rurze Osi Ugonoh trenuje też na siłowni. Nie da się ukryć, że jest z niej prawdziwa fighterka, bo ćwiczenia, które wykonuje, nie są wcale proste. Jednym z nich jest np. pompka z podskokiem na stepie. Żeby wykonać to ćwiczenie, trzeba mieć naprawdę sporo siły. 

Nie tylko Osi jest tak wysportowana w swojej rodzinie, ale również jej brat Izu Ugonoh, który jest zawodowym bokserem. Z komentarzy pod zdjęciami na Instagramie Osi dowiadujemy się, że rodzeństwo naprawdę mocno się wspiera w swoich sportowych pasjach. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA