Doda pokazała zdjęcie sprzed 15 lat: "Ta opalenizna to majstersztyk"

Doda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym porównała siebie teraz i sprzed 15 lat. Różnica jest diametralna! Piosenkarka nie tylko zeszczuplała, ale przede wszystkim zmieniła swój styl i pozbyła się sztucznej opalenizny. Teraz Doda to prawdziwa motywacja!
Zobacz wideo

Doda na początku swojej kariery nie zachwycała stylem, ani klasą. Sztuczna, przesadzona opalenizna, mocno rozjaśniane włosy i wyzywające stroje - to wówczas charakteryzowało piosenkarkę. Na przestrzeni lat Doda przeszła jednak znaczną metamorfozę i to nie tylko swojego stylu, ale także swojej sylwetki. 

Doda przeszła operację zmniejszenia biustu

W 2018 roku, Doda podjęła decyzję o zmniejszeniu swojego dużego biustu. Kiedy piosenkarka pojawiła się na gali Kobieca Marka Roku 2018, skupiła na sobie wzrok wszystkich fotoreporterów. Wówczas okazało się, że coś w sylwetce Dody uległo zmianie - chodziło właśnie o biust, który dzięki zmniejszeniu optycznie wyszczuplił figurę gwiazdy. Wszyscy jej fani, jednogłośnie stwierdzili, że w takim wydaniu Doda prezentuje się znacznie korzystniej. 

Doda postawiła na naturalność 

Oprócz operacji zmniejszającej biust, Doda postawiła na bardziej naturalny look. Przefarbowała włosy na swój naturalny (ciemniejszy) blond, zrezygnowała także z przerysowanego makijażu i popracowała nad swoimi stylizacjami. Teraz gwiazda jest dla wielu osób ikoną mody!

Doda pokazała jak zmieniła się na przestrzeni 15 lat

Ostatnio na swoim Instagramie, piosenkarka opublikowała zdjęcie, na którym porównuje swój obecny wygląd z tym sprzed kilkunastu lat. Trzeba przyznać, że metamorfoza jest spektakularna. Patrząc na zdjęcia wydaje się, że teraz Doda jest jeszcze szczuplejsza. Nie wiadomo jednak, czy jest to zasługa odchudzania, czy optycznego wyszczuplenia sylwetki po zmniejszeniu biustu. Wiemy jednak, że obecnie piosenkarka waży 53 kg i ma 60 cm w talii przy wzroście 170 cm, o czym wspomniała kiedyś na swoim Instagramie

Ta opalenizna to majstersztyk, po 15 latach wciąż ta sama gracja i czar - napisała z dystansem Doda.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.