Anna Lewandowska proponuje kolejny trening. "Redukuje nielubiany cellulit"

Anna Lewandowska stale rozwija swoją aplikację. Trenerka wprowadza do niej coraz to nowsze programy treningowe. Grono fanów tej formy treningu jest już naprawdę spore. Tym razem żona Lewandowskiego chce walczyć z cellulitem i kontuzjami.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska ma głowę do interesów. Zaczynała od założenia bloga, a teraz jest prawdziwą bizneswoman. W swoim dorobku ma firmę ze zdrowym jedzeniem Foods by Ann, portal Baby by Ann, kawiarnię Healthy Store by Ann, centrum treningowe Healthy Center by Ann, a także aplikację Diet&Training by Ann. Okazuje się, że każdy jej pomysł jest prawdziwą żyłą złota. 

Lewandowska nie osiada jednak na laurach i stale się rozwija. W Foods by Ann wprowadza nowe produkty, a w Diet&Training by Ann nowe treningi. Na swoim Instagramie poinformowała fanki o nowym zestawie ćwiczeń, który świetnie radzi sobie z pomarańczową skórką, czyli cellulitem

Anna Lewandowska zachwala trening z rollerem 

O wałku do masażu, inaczej zwanym rollerem, mówi się od dłuższego czasu. My również wielokrotnie pisaliśmy o jego zaletach (Zobacz: Roller rozluźni ci mięśnie. Jak używać wałka do masażu?). Anna Lewandowska ma go również w swojej ofercie. Trenerka postanowiła stworzyć trening z tym przyrządem, a na Instagramie zachwala jego działanie. Nie sposób nie zgodzić się z tym, co pisze żona Roberta Lewandowskiego

- Regeneruj się nim po każdym treningu. Wiesz dlaczego? Przyspiesza regenerację mięśni (...), poprawia krążenie we krwi, redukuje nielubiany przez nas cellulit. I to jeszcze nie wszystko! Roller rozluźnia i uwalnia ciało od napięcia, wycisza organizm po energicznym treningu, zapobiega kontuzjom. Daj znać, jak się czujesz. Efekty przyjdą bardzo szybko - napisała Ania na Instagramie.

 

Żona kapitana reprezentacji Polski ma w swojej ofercie kilka programów, które stały się prawdziwym hitem. Jednym z nich jest Summer Shape, który rzeźbi brzuch, nogi i pośladki. Niedawno fani zachwycali się pośladkami trenerki, więc trzeba przyznać, że jest ona najlepszą reklamą swoich programów treningowych. Ania wielokrotnie powtarzała, że w tym roku jeszcze nie raz nas zaskoczy. W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne zestawy treningowe i niespodzianki, które dla swoich fanów przygotowała. 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Lewandowska dostała swój format w Dzień Dobry TVN. Trenerka w "Sztukach walki" rozmawia z kobietami na wiele tematów - między innymi o macierzyństwie. Jej cykl rozmów przypadł do gustu fanom, którzy komentują, że jest naprawdę dobrą dziennikarką. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.