Sara Boruc zdradziła, kiedy dokładnie urodzi syna? Gwiazda pokazała sms-y z córką

Sara Boruc w ciąży jest bardzo aktywna w social mediach. Publikuje zdjęcia z brzuszkiem, pokazuje, jak ćwiczy, a nawet dzieli się z fanami bardzo prywatnymi fotkami, np. takimi, na których Artur Boruc całuje jej brzuch. Teraz piosenkarka pokazała sms-y z córką.
Zobacz wideo

Sara Boruc już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Radosną nowinę o tym, że jest w ciąży, przekazała w minione święta Bożego Narodzenia, publikując na swoim Instagramie zdjęcie całej rodziny z podpisem: - "Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo. Dzidzia w drodze....Jesteśmy tacy szczęśliwi! Mamy nadzieje, że Wasze Święta są równie magiczne!! Wszystkiego dobrego, KOCHAJCIE się". Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji, a od tego momentu temat ciąży Sary Boruc, był jednym z najgorętszych w polskim show-biznesie. Kilka tygodni później w dość nietypowy sposób żona Artura Boruca zdradziła płeć dziecka.

Jakiś czas temu piosenkarka pod jednym ze zdjęć napisała, że już nie może się doczekać, aż pozna swojego synka. To zdecydowanie dowód na to, że poród zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Wczoraj na Instagramie w relacjach Insta Story pojawił się screenshot rozmowy z córką.Czy dziewczynka zdradziła datę porodu? 

Kiedy Sara Boruc urodzi syna? 

Kilka tygodni temu napisała, że za sześć tygodni, później dodała, że odlicza dni do spotkania z maleństwem, teraz pokazała rozmowę z córką, gdzie padają konkretne daty. 

Sara Boruc pokazała wiadomości z córkąSara Boruc pokazała wiadomości z córką www.instagram.com/mannei_is_her_name/

Z wiadomości wynika, że córka Sary Boruc i Artura miała przylecieć do niej 28 kwietnia, ale wtedy nie byłaby przy narodzinach brata. Amelia zapytała więc mamy, czy może przyjechać 24 kwietnia, żeby zobaczyć braciszka, kiedy się urodzi. Prawdopodobnie pod słowem "baby" kryło się imię chłopca, ale na razie piosenkarka nie chce go zdradzać. 

Czy to właśnie wtedy Sara Boruc urodzi? Nie mamy żadnej pewności, bo nie znamy odpowiedzi gwiazdy do córki, ale wiele osób z pewnością tak przypuszcza. Nie mniej jednak, w tym wypadku nie data jest ważna, a szczęśliwe rozwiązanie. Sarze ciąża naprawdę służyła, ale domyślamy się, że te ostatnie dni w "dwupaku" dłużą się niemiłosiernie. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie po jej myśli i już wkrótce poznamy nowego członka rodziny Sary i Artura.

Więcej o: