Anna Lewandowska wydała kolejny autorski trening - "FOR BAD KNEES"

Anna Lewandowska nieustannie zaskakuje swoich fanów nowościami. Tym razem trenerka wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom i stworzyła kolejny program treningowy - "FOR BAD KNEES" - o czym poinformowała na swoim instagramowym profilu.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa nawet na moment. Trenerka wręcz perfekcyjnie łączy obowiązki mamy, trenerki oraz bizneswoman, nieustannie podejmując się nowych projektów. Dopiero co ogłosiła, że startuje ze swoim cyklem wywiadów "Sztuki walk" na antenie TVN, który najpierw prowadziła na swoim portalu Baby by Ann, zainspirowana kobietami, które każdego dnia walczą z przeciwnościami losu i mimo różnych przeszkód potrafią łączyć życie zawodowe oraz obowiązki rodzicielskie. Teraz Ania zaskoczyła fanów nowym programem treningowym.

Anna Lewandowska wydała autorski trening - "FOR BAD KNEES"

W jednym z ostatnich postów, które Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie, poinformowała fanów o stworzeniu nowego programu treningowego, który powstał specjalnie na życzenie obserwatorów trenerki. Okazuje się, że to już 17-sty zestaw ćwiczeń stworzony przez Anię.

Są takie dni... Kiedy chce mi się krzyczeć z radości...TAAAK UDAŁO SIĘ!KOLEJNY DUŻY PROGRAM TRENINGOWY, a dziś jego PREMIERA... To już 17 PROGRAM! Dzięki FOR BAD KNEES można trenować bez dodatkowego obciążenia i... bez obaw, to program dla osób, które: rezygnują z regularnego treningu z powodu dokuczliwego bólu i urazów kolan, czują niechęć do ryzykownych treningów, prowadzą biurowy tryb życia mają “niecierpliwych” sąsiadów, szukają urozmaicenia w codziennych treningach, osób z większą nadwagą, które dopiero startują.Dostawałam setki WIADOMOŚCI pod tytułem "Anka nagraj coś dla nas", "Pomyśl o osobach, które mają problemy z kolanami", "Co mogę trenować?" „Chcę, ale nie wiem co” Serio?! To chyba były najczęstsze wiadomości odnośnie treningów! I PROSZĘ...! Bardzo się cieszę, że kolejny raz mogłam spełnić Waszą prośbę - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Najnowszy trening, Anna Lewandowska tworzyła z myślą o osobach, które zmagają się z problemami kolan i nie mogą pozwolić sobie na większość popularnych treningów. Po komentarzach, które pojawiły się pod postem można wywnioskować, że Ania trafiła w samo sedno. - Rewelacja! Brawo, Brakowało mi takiego treningu! Super! - pisali obserwatorzy trenerki na Instagramie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.