Ile waży Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Natalia Siwiec i inne polskie gwiazdy?

Pewnie nie raz zastanawialiście się ile ważą polskie gwiazdy. Agnieszka Jastrzębska w Dzień Dobry TVN postanowiła je o to spytać. Ile waży Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Katarzyna Warnke i inne gwiazdy z show-biznesu?
Zobacz wideo

Wczoraj w Warszawie odbył się pokaz duetu MMC. Agnieszka Jastrzębska z kamerą Dzień dobry TVN postanowiła zapytać gwiazdy wprost, ile ważą? Niektóre odpowiedzi mogą was nieźle zaskoczyć.

Ile ważą polskie gwiazdy? 

Na pierwszy ogień poszła Natalia Siwiec, która posądzana jest nawet o anoreksję. Oczywiście Siwiec absolutnie temu zaprzecza. Na pytanie Jastrzębskiej ile waży, Natalia odpowiedziała: - "Nie wiem, może z 50 kg?". Na co dziennikarka przytoczyła wcześniejsza wypowiedź Siwiec, że ta chciałaby ważyć więcej. Ostatecznie stanęło na tym, że Natalia Siwiec waży około 48/49 kg, nie ma wagi w domu i rzeczywiście chciałaby przytyć, ale tylko na buzi, bo teraz czuje się dobrze w swoim ciele. 

Katarzyna Warnke z kolei w wywiadzie na wstępie powiedziała, że kobiet nie powinno się pytać o wagę, szczególnie w czasach, gdzie jest duża presja i nie ma sensu fundowanie sobie dodatkowego stresu. Mimo wszystko aktorka zdradziła, ile waży. Katarzyna Warnke przyznała się do wahań wagi od 57 kg do 62 kg, ale z reguły waży w granicach 60 kg. Aktorka zwróciła również uwagę na to, że jej waga to głównie zasługa mięśni. 

Julia Wieniawa to jedna z najgorętszych gwiazd w polskim show-biznesie. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską bez skrępowania mówiła o swojej wadze. Młoda gwiazda przyznała, że obecnie waży 51 kg, ale lepiej czuje się, kiedy jej waga pokazuje 49 kg. Aktorka zdradziła również, że te dwa kilogramy szybko uda jej się zrzucić, wystarczą dwa treningi i nadmiar wody zejdzie, a jej waga wróci do normy. Przypomnijmy, że niedawno gwiazda przyznała się również do tego, że musiała zrezygnować z glutenu, bo bardzo jej szkodził. 

Zaskoczeniem może być waga Piotra Stramowskiego, który przyznał: - "Ja ważę teraz 90 kg". Na co Jastrzębska zapytała, czy to jest jego wysoka, czy niska waga. Aktor stwierdził, że obecnie wysoka, ale w przeciągu najbliższego miesiąca chce schudnąć około 5 kg. Biorąc pod uwagę, jak trenuje Stramowski, to jak najbardziej jest to możliwe.

W internecie można znaleźć także informację na temat wagi innych gwiazd z polskiego show-biznesu. I tak Paulina Sykut-Jeżyna waży podobno 49 kg, Ewa Chodakowska około 54/56 kg, Joanna Krupa 53 kg, Honorata Skarbek 60 kg, a Anna Lewandowska 53 kg

Spodziewaliście się, że polskie gwiazdy tyle ważą? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.