Kate Hudson pokazała, jak wygląda jej trening. Wróciła do formy sprzed ciąży?

Sześć miesięcy temu, Kate Hudson została mamą po raz trzeci. Jednak już dwa miesiące po porodzie zaczęła wracać do aktywności fizycznej. Jej celem było wówczas zrzucenie 11 kg. Teraz na swoim Instagramie pokazała swój trening - można się zmęczyć samym oglądaniem.
Zobacz wideo

Pół roku temu, Kate Hudson przywitała na świecie swoje trzecie dziecko - córeczkę Rani Rose Hudson Fujikawa. Zaledwie dwa miesiące po urodzeniu córeczki, aktorka postanowiła rozpocząć swoją drogę do odzyskania formy sprzed ciąży. Na Instagramie Kate Hudson pojawiło się wówczas zdjęcie w legginsach i krótkim topie, na którym Kate odsłoniła swój brzuch pokazując, jak naprawdę wygląda jej ciało po kolejnej ciąży

Na wiosnę kręcę nowy film, dlatego do tego czasu chciałabym schudnąć 11 kilogramów. Chcę spróbować nowych aktywności fizycznych i jeść zdrowo jak tylko będę mogła - napisała Kate Hudson.

W poście aktorka napisała także o tym, że chciałaby poświęcić teraz więcej czasu sobie, jednak i tak jej dzieci będą dla niej najważniejsze. 

Kate Hudson pokazała, jak wygląda jej trening pół roku po porodzie

Kate Hudson od lat trenuje Pilates, który po raz pierwszy poznała kiedy miała 19 lat i od razu pokochała ten rodzaj treningu. Pilates wzmacnia mięśnie głębokie całego ciała, ponadto wzmacnia i wydłuża mięśnie przykręgosłupowe odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała i smukłą sylwetkę. Pilates pobudza również metabolizm do szybszej pracy. nic dziwnego, że to właśnie te ćwiczenia przeważają w planie treningowym aktorki nawet po trzeciej ciąży. Ostatnio na Instagramie Kate pojawił się filmik, na którym widać fragment treningu aktorki. Widać na nim, że Kate jest już w świetnej formie fizycznej, a także kondycyjnej.

Looking pretty strong and pretty amazing! Such an inspiration! - czytamy m.in. w komentarzach.
 

Kate Hudson z pewnością należy do gwiazd, z których należy brać przykład, jeśli chodzi o zdrowy tryb życia. Aktorka wydała nawet książkę "Pretty happy: Healthy Ways to Love Your Body", w której opisała swój sposób na zdrowy styl życia. Gwiazda pytana o sekret sekret jej idealnego wyglądu zawsze odpowiada, że nie ma na to jednej recepty dla każdego. Jednak to, co zdaniem Kate Hudson jest kluczowe, to równowaga pomiędzy czterema filarami w życiu: troską o zdrowie, regularne ćwiczenia, zdrową dietą i rozwojem wewnętrznym, czyli unikaniem stresu oraz utrzymaniem dobrego samopoczucia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.