Edyta Pazura szykuje formę na wiosnę. Cezary: "Zachwycasz mnie codziennie"

Edyta Pazura jest mamą trójki dzieci, ale patrząc na jej figurę naprawdę trudno w to uwierzyć. Nad formą żony zachwyca się również jej mąż cezary Pazura, który nie szczędzi jej komplementów w komentarzach na Instagramie.
Zobacz wideo

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda chętnie publikuje tam również zdjęcia, na których doskonale widać jej szczupłą sylwetkę. Tym razem Edyta zrobiła sobie selfie w lustrze. Na zdjęciu doskonale widać jej płaski i umięśniony brzuch. Nie da się ukryć, że forma Edyty Pazury jest naprawdę niesamowita. Przypomnijmy, że jest ona mamą 11-letniej Amelki, 7-letniego Antka i 10-miesięcznej Rity.

Od ostatniego porodu minęło zaledwie 10 miesięcy, a ona wygląda tak, jakby nigdy nie rodziła. Oczywiście fanki w komentarzach od razu pytały, jaki gwiazda ma sposób na taką formę. Edyta odpowiedziała: "Dużo dzieci". Podejrzewamy jednak, że odpowiedź gwiazdy miała być swego rodzaju żartem, bo oczywiście przy trójce dzieci trzeba się nieźle napracować, ale mimo wszystko Edyta Pazura jest bardzo aktywna fizycznie. Gwiazda trenuje na siłowni, w domu, była nawet na obozie Anny Lewandowskiej. Ogromną rolę w pracy nad taką sylwetką mają również geny i odpowiednia dieta. 

Cezary Pazura zachwyca się żoną

Cezary Pazura już nie raz komentował w bardzo czuły sposób zdjęcia swojej żony. Trzeba przyznać, że jest on mistrzem komplementów i chyba każda kobieta chciałby mieć w domu takiego faceta. Pod najnowszym zdjęciem, nad którym zachwyca się pół internetu, Pazura pisze tak:

Jest moc! I uroda! Zachwycasz mnie codziennie <3
 

W odpowiedzi na komentarz Edyta Pazura opublikowała emotikonkę serduszka. Jej fani były bardziej wylewne i tak skomentowały wypowiedź Cezarego Pazury. - Takie słowa usłyszeć od męża to coś wspaniałego... - komentowały. 

Jeżeli Edyta dopiero zaczyna robić formę na wiosnę, to jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądała jej forma latem. W końcu zazwyczaj wszyscy staramy się wyrzeźbić i ujędrnić jak najmocniej sylwetkę, właśnie w okresie wakacyjnym, żeby móc pochwalić się zdjęciami w social mediach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.