Ewa Chodakowska organizuje kolejne wyzwanie. Takiej nagrody jeszcze nie było

Ewa Chodakowska poprzez swoje wyzwania motywuje obserwatorki do zmian, budując w nich zdrowe nawyki. Teraz trenerka zorganizowała wyzwanie 50 dni do lata, które nazwała Mission Beach Body, a nagroda, którą przygotowała dla zwyciężczyni przeszła chyba oczekiwania wszystkich fanek Ewy.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska jest od zawsze bardzo aktywna na swoich social mediach. W końcu to właśnie tam rozpoczęła swoją działalność szerzenia zdrowego stylu życia. Kilka razy w roku, trenerka organizuje wyzwania, podczas których, za pomocą social mediów motywuje do zmiany swoje obserwatorki. Podczas takiego wyzwania, Ewa dostarcza uczestniczkom plan treningowy oraz przykładowe jadłospisy, by te mogły skoncentrować się na metamorfozie. Ostatnio dobiegło końca jedno z największych wyzwań stworzonych przez Ewę Chodakowską, które trwało aż 90 dni. Podczas tego wyzwania, trenerka pomagała obserwatorkom zmienić się nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. Sama trenerka przyznaje, że nie było to dla niej łatwe 90 dni, gdyż ilość postów (6-7 dziennie), które publikowała dały się we znaki w postaci bólu nadgarstków. Jednak już po zakończeniu ostatniego wyzwania, Ewa stworzyła nowe, którego nagroda przeszła oczekiwania chyba wszystkich jej obserwatorek. 

Ewa Chodakowska stworzyła wyzwanie Mission Beach Body

Znana wszystkim Polkom trenerka, postanowiła stworzyć jeszcze przed wakacjami 50-cio dniowe wyzwanie, w którym to Ewa zapewnia plany treningowe oraz przykładowe jadłospisy, a zadaniem uczestniczek jest motywowanie siebie wzajemnie, poprzez raportowanie swoich codziennych działań w social mediach. Chcąc nagrodzić najbardziej aktywne uczestniczki, Ewa Chodakowska przygotowała masę nagród. Jednak to przede wszystkim główna nagroda robi największe wrażenie. Dla zwyciężczyni wyzwania trenerka przygotowała prezent w postaci tygodnia metamorfozy na Malediwach.

To będzie REWOLUCJA! IHAAAAA!  WSKAZOWKI DO WYZWANIA - MISSION BEACH BODY - 50 DNI! Bierzesz udział?  DO WYGRANIA - MIEJSCE 1: TYDZIEŃ METAMORFOZY NA MALEDIWACH w hotelu @kandima maldives + strój do wyboru @missionswim + przekąski @beraw_ewachodakowska + kosmetyki @bebiocosmetics. 2 i 3: TYDZIEN METAMORFOZY W POLSCE (do wyboru) + strój do wyboru @missionswim + przekąski @beraw_ewachodakowska + kosmetyki @bebiocosmetics. 4 i 5: Strój do wyboru @missionswim + przekąski @beraw_ewachodakowska + kosmetyki @bebiocosmetics. 6- 10: Przekąski @beraw_ewachodakowska + Kosmetyki @bebiocosmetics - napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.