Ewa Chodakowska przypłaciła zdrowiem. Wszystko przez intensywne tempo pracy

Ewa Chodakowska na własnej skórze przekonała się do czego prowadzi zbyt intensywne tempo pracy. Trenerka poleciała do Tajlandii na "tydzień metamorfozy" i kompletnie się rozłożyła. Na swoim Instagramie obiecała fankom, że wyciągnie z tego wnioski.
Zobacz wideo

Ostatnie miesiące były dla Ewy Chodakowskiej niezwykle intensywne. Oprócz obowiązków, takich jak prowadzenie Instagrama, spotkania, czy prowadzenie treningów w różnych miastach Pilski oraz Europy, Ewa pracowała także nad dwoma wielkimi projektami, które w ostatnim czasie ogłosiła. Pierwszym projektem, który do samego końca utrzymany został w tajemnicy, była ambasadorska kolekcja biżuterii, którą trenerka zaprojektowała we współpracy z marką W.KRUK. Drugim ogromnym przedsięwzięciem Ewy było stworzenie marki naturalnych kosmetyków "beBio cosmetics", która swoją premierę miała 1 kwietnia i momentalnie podbiła serca fanek trenerki.

Ewa Chodakowska swoje tempo pracy przypłaciła zdrowiem

Po trzech niezwykle intensywnych zawodowo miesiącach, trenerka poleciała z grupą podopiecznych na 'tydzień metamorfozy" do Tajlandii. Niestety, okazało się, że kiedy tylko trenerka wrzuciła na luz, jej organizm się zbuntował i dopadła ją choroba. Na swoim Instagramie, Ewa Chodakowska opublikowała post, w którym przestrzega przed przepracowaniem i obiecuje, że tym razem wyciągnie z tego wnioski. Później, na InstaStories, trenerka przyznała, że jest jej bardzo źle z tego powodu, że choruje w takim pięknym miejscu i nie potrafi w taki sposób odpoczywać, gdyż nie jest to dla niej żadna regeneracja i najchętniej zamiast leżeć w łóżku, fikałaby na sali treningowej.

Po szalonym początku roku, bez cienia przerwy, wylądowałam w Tajlandii i się wyluzowałam na maxa... Efekt? Gorączka, katar... ściśnięte od bólu gardło... Właśnie mi przeszła koło nosa cudna wycieczka na wyspy Phi - Phi... zostałam w hotelu i się kuruje... Obiecałam sobie, ze to tylko dwudniowy wirus, bo przecież jestem czołgiem i już przy 24 godzinie czuje się lepiej, ale obiecuje sobie wyciągnąć wnioski. NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO TEMPA!!! NEVER! - napisała Ewa Chodakowska.  
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.