Maja Sablewska dba o formę z Ewą Chodakowską, czym pochwaliła się na Instagramie

Maja Sablewska wygląda obecnie zupełnie inaczej, niż na początku swojej kariery, kiedy była menadżerką gwiazd. Maja nie tylko zmieniła kolor włosów, ale przede wszystkim bardzo schudła. Ostatnio pokazała na swoim Instagramie, jak dba o swoje zdrowie. Okazuje się, że ma w tym swój udział sama Ewa Chodakowska.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że Maja Sablewska na przestrzeni ostatnich lat przeszła zaskakującą metamorfozę. Nie tylko stała się ikoną stylu, ale również zrezygnowała z ciemnych włosów na rzecz bardzo twarzowego blondu, w którym wygląda świetnie. Maja zaczęła również dbać o swoją sylwetkę, przeszła na zdrowy styl życia i bardzo schudła.

Maja Sablewska podejrzewana przez fanów o anoreksję 

Od momentu, kiedy maja postanowiła zadbać o swój wygląd oraz swoją sylwetkę regularnie trenuje na siłowni, czym często dzieli się na swoim Instagramie, chcąc zmotywować do aktywności fizycznej swoich obserwatorów. Maja otwarcie przyznaje, że bardzo lubi zdrowy styl życia, a od kiedy zrobiła testy na nietolerancje pokarmowe doskonale wie, co może znaleźć się w jej menu, a co nie. Stylista wykluczyła także ze swojej diety alkohol oraz stroni od innych używek.

Taka zmiana stylu życia sprawiła, że Maja stała się niesamowicie szczupła. Część fanów zaczęła się nawet martwić, że Sablewska cierpi na zaburzenia odżywiania i jest na drodze do anoreksji. Sama stylistka mówi jednak, że czuje się świetnie. 

Lubię dbać o siebie. Lubię uprawiać zdrowy styl życia, od kiedy zrobiłam sobie test na nietolerancję pokarmową, co brzmi nudno strasznie, ale ta świadomość dała mi poczucie co mogę, a czego nie mogę. [...] Szczerze mówiąc ja nie uprawiam teraz ortodoksyjnego stylu życia, ale lubię zdrowy styl życia i tego nie ukrywam - powiedziała Maja Sablewska w jednym z wywiadów.

Maja Sablewska dba o formę z Ewą Chodakowską

W zeszłym roku, Ewa Chodakowska stworzyła swój własny catering dietetyczny "Be Diet Catering", który momentalnie podbił serca (i żołądki) fanów trenerki, ale także wielu gwiazd show biznesu. Z cateringu Ewy korzystają m.in. Anna Wendzikowska, Joanna Przetakiewicz czy Patricia Kazadi. Okazuje się, że z diety pudełkowej Ewy Chodakowskiej korzysta również Maja Sablewska, która pochwaliła się zdjęciem na swoim Instagramie. Z całą pewnością taka forma diety pozwala stylistce na zdrowe odżywianie nawet wtedy, kiedy jej grafik zawodowy jest niezwykle napięty, a ona spędza całe dnie na planie zdjęciowym. Jak widać fani nie muszą już martwić się o zdrowie Mai.

Maja SablewskaMaja Sablewska https://www.instagram.com/sablewska/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.