Anna Lewandowska kręci kolejny odcinek ''Sztuk walki'' w zakładzie karnym dla kobiet

Anna Lewandowska dostała swój cykl w Dzień Dobry TVN pod nazwą "Sztuki walki". Trenerka rozmawia w nim z kobietami o ich przeżyciach, często naprawdę ciężkich. Teraz pojechała do zakładu karnego dla kobiet w Grudziądzu.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska na swoim portalu Baby by Ann zaczęła z projektem "Sztuki walki", gdzie rozmawiała z kobietami, mamami, które w życiu nie miały łatwo. Stacja TVN postanowiła dać trenerce czas antenowy w śniadaniówce Dzień Dobry TVN, gdzie raz na dwa tygodnie możemy oglądać krótki reportaż przygotowany przez Lewandowską. Tym razem Anna Lewandowska przedstawi historie matek z zakładu karnego. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska nową prowadzącą w "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska w zakładzie karnym w Grudziądzu 

- Jestem dzisiaj w Grudziądzu w zakładzie karnym. Rozmawiam o macierzyństwie z kobietami, które rodzą tutaj dzieci i wychowują je tutaj. Rozmawiamy o macierzyństwie w więzieniu - powiedziała przejęta Anna Lewandowska na Instagramie.

Temat jest naprawdę trudny, głównie ze względu na dzieci, które nie wychowują się w normalnych warunkach, tylko celach. Do tej pory chyba nikt nie podszedł do tego w taki sposób. Kobiety w zakładach karnych są i będą, ale mało kto zwraca uwagę na to, że są tam jeszcze dzieci. Trenerka podjęła rękawice i już wkrótce jej reportaż o macierzyństwie  za kratkami zostanie wyemitowany w Dzień Dobry TVN. 

Anna Lewandowska w zakładzie karnym w GrudziądzuAnna Lewandowska w zakładzie karnym w Grudziądzu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Widać, że Anna Lewandowska w roli dziennikarki sprawdza się naprawdę dobrze. Do tej pory swoje materiały publikowała w sieci, ale po ostatnim odcinku "Sztuk walki" wiemy, że telewizja również nie jest jej straszna. Trenerka w tym wszystkim jest bardzo autentyczna, nikogo nie udaje. Jeżeli jest czymś przejęta to rzeczywiście to widać. Jeżeli chce uronić łzę, to płacze. W świecie, gdzie wydaje nam się, że wszystko jest idealne, Lewandowska pokazuje problemy, o których czasami nie mamy nawet pojęcia. Przykładem mogą być właśnie matki, wychowujące dzieci w więzieniu.  

Odcinki emitowane są we wtorki, raz na dwa tygodnie. Najbliższy odcinek 9 kwietnia 2019 roku, na antenie TVN. Nie mamy pewności, czy jej reportaże będziemy mogli oglądać tylko przez jeden sezon, czy może "Sztuki walki" na stałe wpiszą się w program Dzień Dobry TVN. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska nie chciała zostać sportowcem. W dzieciństwie marzyła by być kimś innym

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.