Małgorzata Socha zdradziła swój sposób na idealny brzuch po ciąży

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci, a po każdej ciąży błyskawicznie wraca do formy. Jakiś czas temu pochwaliła się udziałem w weekendowym obozie Anny Lewandowskiej, ale teraz na swoim Instagramie pokazała, że jej sylwetka nie jest zasługą jedynie treningu i diety.
Zobacz wideo

Małgorzata Socha nie ukrywa, że podczas każdej z ciąż sporo przytyła. Jednak za każdym razem w mgnieniu oka wracała do swojej idealnej figury, co zdumiewało fanów aktorki. Zaraz po urodzeniu trzeciego dziecka, Małgosia postanowiła zadbać o powrót do formy. W lutym 2019 roku, aktorka wybrała się na weekendowy obóz zorganizowany przez Annę Lewandowską oraz jej team

Aktorka, publikując zdjęcia z pobytu w Zakopanem podkreślała, że nie spodziewała się tak intensywnych treningów, a po jednym z nich obiecała w social mediach, że nigdy więcej nie zje żadnego batonika. Jak widać ćwiczenia oraz dieta przyniosły niesamowite efekty. Motywacja, którą nabrała była na tyle skuteczna, że Małgosia trenuje teraz nawet będąc na wakacjach, co jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć na jej Instagramie.

Małgorzata Socha zdradziła swój sposób na idealnie płaski brzuch

Okazuje się jednak, że zdrowa dieta i regularne treningi to nie jedyne składowe sukcesu Małgosi. Zdrowy styl życia, aktorka uzupełnia o zabiegi medycyny estetycznej, a dokładnie o zabiegi ultradźwiękami, które działają ujędrniająco. To właśnie takie połączenie stoi za fantastyczną formą Małgosi Sochy. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż jak wiadomo ciało po ciąży wymaga znacznie większego wysiłku, by wróciło do swojej poprzedniej formy oraz kondycji, o czym z pewnością wiedzą wszystkie mamy.

Dzisiaj czas na ultradźwięki! Obiecywali, że nie będzie bolało... Oby nie żartowali! Każda matka wie, zrzucenie brzuszka to nie wszystko, trzeba go też ujędrnić! Więc dziś ujędrniamy - napisała Małgosia Socha na swoim Instagramie.
 
Więcej o: