Katarzyna Glinka zachwyca figurą w bikini. Aż trudno uwierzyć, że ma 41 lat

Aktorka Katarzyna Glinka udała się na egzotyczne wakacje. Zdjęciem w bikini pochwaliła się na swoim Instagramie i zaskoczyła wszystkich niezwykłą sylwetką. Wiedzieliście, że Kasia Glinka jest w tak dobrej formie?
Zobacz wideo

Katarzyna Glinka jest jedną z tych aktorek, która aktywnie prowadzi swoje social media. Po zdjęciach na Instagramie widać, że Kasia jest niezwykle aktywna. Aktorka biega, startuje w zorganizowanych biegach z przeszkodami, a także regularnie jeździ na nartach. Oprócz aktywności fizycznej, Kasia dba o swoją dietę - na co dzień gotuje sama, jednak kiedy czas oraz obowiązki zawodowe jej na to nie pozwalają, korzysta z cateringu dietetycznego:

Zwykle staram się sama gotować w myśl zasady, że kiedy zrobię sama to wiem z czego i dokładnie to, co lubię :) jednak kiedy przygotowuję się do nowego spektaklu, mając próby, zdjęcia i przedstawienia czas, który mi zostaje wolę wykorzystać spędzając go z bliskimi - napisała Katarzyna Glinka na swoim Instagramie.

Katarzyna Glinka zachwyciła szczupłą figurą w bikini

Katarzyna Glinka razem ze swoim partnerem wybrała się na egzotyczne wakacje. na początku aktorka nie zdradziła obserwatorom destynacji swojej podróży, wprowadzając odrobinę tajemniczości. Jak się później okazało, para wyjechała na Filipiny, skąd pochwaliła się zdjęciem, na którym odsłoniła swoje niesamowicie zgrabne ciało, leżąc na dachu hotelowym w skąpym bikini.

Lans na dachu hotelu przed tym jak trafiliśmy na filipińskie wyspy! a co!  nie jestem fanką wielkomiejskich hoteli ale muszę przyznać ,ze po kilkunastu godzinach w samolocie dobrze jest wygrzać tyłek w takiej miejscówce:):) - napisała aktorka pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak to nie egzotyczne miejsce, a figura Kasi Glinki przykuwała największą uwagę: "Obłędnie wyglądasz", "Kasiu wyglądasz absolutnie obłędnie i fantastycznie!!!", "Bomba", "Widok godny podziwu" - pisali zachwyceni obserwatorzy.

Trzeba przyznać, że aktorka wygląda naprawdę świetnie - aż trudno uwierzyć, że ma 41 lat i w dodatku jest mamą!

 

Zobacz także: Gwiazda "Przyjaciółek" chwali się płaskim brzuchem. Trenuje z Ewą Chodakowską

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.