Ewa Chodakowska zwalnia tempo: "Wracam do początków... TERAZ JA!"

Ewa Chodakowska już od jakiegoś czasu zapowiadała, że w tym roku chce zwolnić tempo swojego życia, które od kilku lat jest na najwyższym poziomie. Teraz opublikowała wpis na swoim Instagramie, w którym krótko opisała, jak będą wyglądać jej najbliższe miesiące. "Wracam do siebie... wracam do początków" - pisze Ewa Chodakowska.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska swoją karierę w Polsce rozpoczęła ponad 8 lat temu i od tego czasu pracuje niezwykle intensywnie. Treningi, projekty, tygodnie metamorfoz, własne marki...- to wszystko wymagało na początku od trenerki mnóstwo czasu i 100 procent zaangażowania. Teraz, kiedy każdy z projektów Ewy żyje już swoim życiem, trenerka postanowiła wcisnąć hamulec i poświęcić trochę czasu samej sobie.

Ewa Chodakowska postanowiła teraz skupić się na sobie

Rok 2019 zaczął się dla Ewy Chodakowskiej równie intensywnie, co kilka poprzednich lat. Trenerka przedstawiła światu swoje dwa najważniejsze projekty tego roku, nad którymi pracowała przez ostatnie miesiące. Ewa została ambasadorką marki W.KRUK i stworzyła swoją autorską kolekcję biżuterii, a także wprowadziła na rynek markę swoich naturalnych kosmetyków - "beBio cosmetics".

Po tak intensywnym kwartale, trenerka zdecydowała się wcisnąć pauzę, którą już od kilku miesięcy zapowiada. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym wszystko wyjaśniła swoim fanom - Moja historia zatoczyła koło. Jeszcze tydzień i wracam do siebie, wracam do początków, wracam do tego, co głoszę każdego dnia... TERAZ JA!
Wiem, wiem... to samo mówiłam na początku roku, ale poległam. Mój kalendarz jest planowany z półrocznym wyprzedzeniem. Rok temu na pytanie „16 STYCZEŃ ! masz czas w poniedziałek, mogę to wpisać?”, później „17-20 STYCZEŃ ! masz wolne od wtorku do piątku, mogę wykorzystać te dni?” kolejno „STYCZEŃ 21-22, masz to wolny weekend, zrobimy warsztaty w Poznaniu i Wrocławiu?” Na wszystko odpowiadałam twierdząco! OCZYWIŚCIE ŻE ROBIMY! Nie mając do końca świadomości, że to kolejny tydzień, w którym nie mam dnia wolnego. Tak minęły mi trzy pierwsze miesiące tego roku. Tak minie mi tez połowa kwietnia, tak minęło 10 lat. Po zamknięciu dziesięciu projektów, z których każdy jest samograjem, biorę wolne... TERAZ JA! Pora poczuć WDZIĘCZNOŚĆ, nabrać UWAŻNOŚCI, pora na celebrowanie tego co już jest. MAJ - wolne, CZERWIEC - szalony, ale już LIPIEC I SIERPIEŃ - wolne! A to znaczy że będę miała mnóstwo czasu dla siebie i dla ciebie, mnóstwo czasu na social media, motywacje, mnóstwo czasu na pisanie. Tak jak na początku mojej drogi, WRACAM NA SALE TRENINGOWĄ! Ha! Za niczym tak nie tęsknie jak za matą i świadomym, głębokim oddechem! I tym zamierzam się dzielić z tobą - napisała Ewa.

Kilka miesięcy temu, Ewa Chodakowska wraz z mężem spełnili także jedno ze swoich marzeń i kupili wymarzony apartament w Grecji. Trenerka zapowiadała, że czeka ją remont w ich nowym mieszkanku. Myślicie, że trenerka między innymi na to poświęci swój czas wolny?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.