Marina Łuczenko-Szczęsna w "Jaka to melodia" pozamiatała. Fani: "Lepsza niż Rihanna"

Marina Łuczenko-Szczęsna niedawno wystąpiła w programie "Jaka to melodia". Piosenkarka zaśpiewała "Love on the brain" Rihanny, a fani uznali, że zrobiła to lepiej niż zagraniczna artystka. Nie da się ukryć, że Marina potrafi śpiewać.
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna przez problemy zdrowotne przez jakiś czas nie śpiewała. Potem wydała płytę "On my Way", która w internecie zyskała naprawdę dobre recenzje. Od tego momentu jej popisy wokalne mogliśmy słyszeć tylko w internecie, zazwyczaj na jej profilu na Instagramie, gdzie czasem wykonała cover jakieś zagranicznej piosenki lub śpiewała swoje utwory. Zawsze te nagrania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy komplementowali artystkę. 

Jakiś czas temu Marina wystąpiła w programie "Jaka to melodia". Jej występ jest pierwszym od bardzo dawna, gdzie rzeczywiście można, zobaczyć jak śpiewa. Jak jej poszło? Fani nie mogą wyjść z zachwytu, a pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Marina Łuczenko-Szczęsna śpiewa "Love on the brain" 

"Love on the brain" to piosenka, którą Rihanna wypuściła w 2016 roku. Przez wiele miesięcy utrzymywała się wysoko na listach przebojów z całego świata. Tym razem Marina Łuczenko-Szczęsna wykonała jej cover w programie "Jaka to melodia"

 

Choć niektórych jej głos może drażnić (nie raz czytaliśmy takie opinie w internecie), to wykonanie tej piosenki jest po prostu niesamowite! Marina nie brzmi jak Rihanna, brzmi lepiej-według wielu komentujących. Nie sposób się z tym nie zgodzić, jej interpretacja piosenki jest naprawdę dobra. Co więcej, obserwatorzy piosenkarki zwrócili także uwagę na technikę wykonania piosenki, delikatność, a zarazem pazur, który Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, śpiewając "Love on the brain"

Pod filmikiem swój podziw wyraziły również gwiazdy z polskiego show-biznesu, takie jak Maffashion, Olga Frycz, czy Joanna Opozda

W sieci pojawiło się sporo informacji, że Marina Łuczenko-Szczęsna wraca również do produkcji serialu "39 i pół", teraz pod nazwą "50 i co?". Przypomnijmy, że to właśnie tam żona Wojciecha Szczęsnego prezentowała swój talent wokalny. Możemy podejrzewać, że jeżeli jej występ w serialu okaże się prawą, to Marina również będzie w nim grać artystkę i śpiewać. Po tym występie my chcemy jej więcej! 

A wam jak się podoba Marina Łuczenko-Szczęsna w piosence Rihanny "Love on the brain"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.