Mariola Bojarska-Ferenc o swojej diecie: "Jak już dbać o zdrowie to w najlepszym wydaniu"

Mariola Bojarska-Ferenc jest propagatorem zdrowego stylu życia oraz niekwestionowaną prekursorką fitnessu w Polsce. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się na swoich social mediach. Ostatnio nawet zdradziła, jak ona sama lubi dbać o zdrowie i dietę.
Zobacz wideo

Mariola Bojarska-Ferenc jest bardzo aktywna na swoich social mediach i nie odstępuje swoim młodszym koleżankom po fachu na krok. Trenerka nie tylko motywuje swoich fanów, ale także udowadnia wszystkim, że wiek to tylko liczba. Choć ma 58 lat, to nadal może pochwalić się szczupłą i niesamowicie wysportowaną sylwetką. Prekursorka fitnessu w Polsce nie ukrywa, że swoją świetną kondycję zawdzięcza autorskim treningom oraz zdrowej, nieprzetworzonej diecie. Trenerka o ogromnym doświadczeniu oraz wiedzy na temat zdrowego stylu życia chętnie dzieli się nowinkami zdrowotnymi, których sama dowiaduje się uczestnicząc w konferencjach poświęconych zdrowiu czy aktywności fizycznej.

Mariola Bojarska-Ferenc absolutnie nie jest fankom rygorystycznych diet oraz głodówek, które prowadzą do skrajnego wychudzenia. Stawia raczej na zdrowe oraz zbilansowane żywienie:

Wszyscy lekarze mówią zgodnie, że odtłuszczona i odwodniona sylwetka to jest pierwszy krok do nowotworów. (...)Pamiętajmy, że wszystko musi być z głową, że organizm potrzebuje trochę tłuszczyku, żeby hormony funkcjonowały w sposób prawidłowy, więc nie dajmy się zwariować - mówiła w jednym z ostatnich wywiadów.

Mariola Bojarska-Ferenc o dbaniu o swoje zdrowie i dietę

Ostatnio na Instagramie Marioli pojawił się post, w którym trenerka przyznała, że uwielbia idealnie podane danie oraz jego estetykę. Nic dziwnego, w końcu jemy także oczami, a ładnie przygotowane danie jeszcze bardziej zachęca do jedzenia.

Kocham perfekcyjnie przygotowane jedzenie! Jak już dbać o zdrowie, dietę to w najlepszym wydaniu - napisała Mariola Bojarska-Ferenc na swoim Instagramie.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.