Półnaga Kourtney Kardashian otwiera nowy biznes. Jaki?

Kourtney Kardashian już jakiś czas temu zapowiadała, że rusza z nowym biznesem. Teraz w bardzo swoim stylu poinformowała, że jej strona właśnie ruszyła. Na zdjęciu pozowała w samych majtkach.
Zobacz wideo

Kourtney Kardashian już jakiś czas temu zapowiedziała swój nowy biznes. Celebrytka wtedy zdradziła tylko nic nieznaczącą nazwę Poosh. Niektórzy myśleli, że to może nazwa marki kosmetycznej, inni podejrzewali gadżety związane z wystrojem wnętrz, bo pierwsze zdjęcie promujące markę Kardashian było zrobione w łazience. Okazuje się, że Poosh to coś zupełnie innego. 

Poosh - nowa marka Kourtney Kardashin 

Wczoraj nastąpiło uroczyste otwarcie marki Poosh. Okazuje się, że jest portal internetowy, na którym można znaleźć porady dotyczące zdrowego stylu życia, kosmetyków, mody, czy urody. Ponadto na stronie znajduje się tam również zakładka, w której pojawiają się newsy z życia Kourtney Kardashian i jej rodziny. Porady, które można przeczytać na portalu, raczej nie wyszły spod ręki Kardashianki, a autorów zatrudnionych na stronie. Czego możemy się dowiedzieć? Jak dobrze wyglądać na nagich zdjęciach, czy jak ujędrnić pośladki w pięć minut. 

Dobrym rozwiązaniem na portalu są wideo publikowane na YouTube, na których rzeczywiście widać jak Kourtney Kardashian ćwiczy i jakie ćwiczenia przynoszą jej efekty. To zdecydowanie na plus. 

Treści przeplatają się z produktami, które można kupić za pośrednictwem strony Poosh. Wśród nich kosmetyki, czy zdrowa żywność. Wszystko oprawione w minimalistyczną szatę graficzną. Sam pomysł może okazać się prawdziwą żyłą złota dla Kourtney Kardashian, bo reklamodawcy prawdopodobnie będą bili się o to, żeby znaleźć się na jej portalu. 

Portal ruszył we wtorek, o czym Kourtney Kardashian poinformowała na swoim Instagramie. Gwiazda oczywiście zrobiła to bardzo w swoim stylu, czyli poprzez półnagie zdjęcie, które przyciągnęło uwagę wszystkich. 

 

Swoją drogą gwiazda wygląda naprawdę dobrze. Warto dodać, że Kardashianka w tym roku skończy 40 lat. Inną gwiazdą, która może, inspirować swoją boską sylwetką jest np. Jennifer Lopez, która w tym roku skończy... 50 lat! 

Portal Poosh jest darmowy, co z pewnością wielu fanom Kardashianki przypadnie do gustu. Będziecie czytać jej artykuły? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.