Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem. Zdjęcie to zapowiedź kolejnego projektu

Anna Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała kolejne zdjęcie z brzuszkiem. Fani mogą podejrzewać, że trenerka wkrótce na świecie powita drugie dziecko, ale okazuje się, że to tylko wspomnienie pierwszej ciąży i zapowiedź nowego projektu.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska została mamą niecałe dwa lata temu. Jej córeczka Klara za nieco ponad miesiąc, bo 4 maja skończy dwa lata. Dziewczynka jest już naprawdę duża, a jej popisy taneczne uwielbiają internauci. Lewandowska chętnie wraca do zdjęć, kiedy była w ciąży. Tym razem jej wspomnienie ma związek z nowym projektem dla przyszłych mam.

Anna Lewandowska zapowiada niespodziankę dla przyszłych mam 

Kiedy trenerka była w ciąży nagrała płytę "Healthy ciąża". Z komentarzy pod opublikowanym zdjęciem dowiadujemy się, że sporo jej fanek również z nią ćwiczyło, będąc w tym stanie. Sama Anna Lewandowska przyznała, że trenowała praktycznie do samego końca. 

Pamiętam, że ja trenowałam niemal do samego końca. I to była dobra, przemyślana decyzja. Polecam [...].

- napisała na Instagramie. 

Aktywność fizyczna w ciąży, jeżeli nie ma przeciwwskazań może mieć naprawdę dobry wpływ na sam przebieg ciąży, poród, a nawet wracanie do formy po urodzeniu dziecka. Oczywiście, każda kobieta jest inna i zanim zacznie ćwiczyć, powinna skonsultować to ze swoim lekarzem prowadzącym. 

Niemniej jednak trenerka, chcąc jeszcze bardziej ułatwić życie wszystkim paniom, które już zostały świeżo upieczonymi mamami, stworzyła trening dla kobiet po porodzie (9-12 tyg.) Healthy mom w aplikacji Diet&Training by Ann. Sama aplikacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego możemy być prawie pewni, że i ten pomysł się sprawdzi. Tym bardziej że wiele kobiet nie ma czasu na trening na siłowni, mając malutkie dziecko w domu.

 

Anna Lewandowska, chcąc zobaczyć efekty kobiet, które z nią ćwiczyły w ciąży i po ciąży stworzyła nawet hashtag #healthymombyann, pod którym znaleźć można ich zdjęcia. To jednak nie koniec niespodzianek ze strony Lewandowskiej. Dziś Ania ma ogłosić, co jeszcze przygotowała dla przyszłych mam. Czy będzie to obóz dla kobiet tylko w ciąży, a może kolejne warsztaty? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne informacje od Anny Lewandowskiej. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska chce nagrać trening z Klarą? "Nie ukrywam, że o tym myślę"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.