Katarzyna Bosacka pochwaliła się nową figurą. Schudła dzięki swojemu programowi?

Katarzyna Bosacka zaskoczyła ostatnio wszystkich swoim nowym wyglądem. Prezenterka telewizyjna pojawiła się na wiosennej ramówce telewizji TVN Style i skupiła na sobie wzrok wszystkich. Prezenterka telewizyjna nie tylko zmieniła styl, ale przede wszystkim wydaje się być szczuplejsza. To zasługa programu, który niedawno zapowiadała?
Zobacz wideo

W lutym 2019 roku, Kasia Bosacka zapowiedziała, że będzie odchudzać się na antenie TVN Style, w programie "Z Bosacką na diecie". Poza Kasią, w programie wystąpi dwójka innych uczestników. W każdym odcinku widzowie poznają różne przepisy na dietetyczne dania oraz wskazówki dotyczące aktywności fizycznej. Jak powiedziała Katarzyna Bosacka w wywiadzie dla portalu Wirtualnemedia.pl:

Program skierowany będzie do wszystkich, którzy źle czują się w swojej wadze ciężkiej i chcą to zmienić, ale brakuje im motywacji, zacięcia i silnej woli. Chcemy pokazać w tym programie, że sposoby odchudzania, ale też i powody mogą być różne. Dlatego do projektu zaprosiłam dwóch uczestników - kobietę i mężczyznę - którzy równolegle ze mną podejmą wyzwanie.Wszyscy jesteśmy w różnym wieku, mamy różną masę ciała, różny stan zdrowia, z różnych powodów chcemy schudnąć. Ja głównie dla zdrowia, ale są tacy, którzy chcą schudnąć z miłości, po to by się zmieścić w wymarzoną suknię ślubną, albo nie chrapać w nocy i nie mieć zadyszki na schodach. Niektórzy z nas przejdą operacje, zabiegi chirurgiczne i estetyczne, inni będą ćwiczyć i gotować sobie w domu. Program - jak to zwykle w moim przypadku bywa - będzie maksymalnie poradnikowy i jak najbardziej użyteczny. Mam nadzieję, że telewidzki i telewidzowie się do nas przyłączą.

Odmieniona Katarzyna Bosacka podczas wiosennej ramówki TVN Style

1 kwietnia odbyła się wiosenna ramówka telewizji TVN Style, na której zjawiło się mnóstwo gwiazd prowadzących na tej antenie swoje programy, w tym Katarzyna Bosacka, która od razu zwróciła na siebie uwagę. Prowadząca programy "Wiem co Jem i wiem co kupuję" oraz "Co nas truje" zachwyciła media nie tylko nowym stylem, ale także nową sylwetką. Patrząc na zdjęcie Kasi wydaje się, że dziennikarka w ostatnim czasie schudła, co zauważyli nie tylko fotoreporterzy, ale także jej fani. Pod zdjęciem Kasi Bosackiej na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Pięknie Pani wygląda
Wspaniale pani wygląda :)

Myślicie, że to pierwsze efekty programu "Z Bosacką na diecie"?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.