Ewa Chodakowska swoimi kosmetykami zatrzęsła rynkiem beauty! Wyprzedały się w jeden dzień

Już tydzień temu, Ewa Chodakowska zapowiedziała na Instagramie, że swoją marką kosmetyków naturalnych podbije serca swoich fanek. Jednak tego, co wydarzyło się w dzień premiery produktów w sieci Rossmann, nie spodziewała się nawet sama trenerka.
Zobacz wideo

Przez ostatni rok Ewa Chodakowska pracowała nad jednym z ważniejszych projektów w jej karierze. Trenerka postanowiła pokazać, że zdrowy styl życia to nie tylko trening i odpowiedni dieta, ale także codzienna pielęgnacja, której Ewa postanowiła przyjrzeć się bliżej. We współpracy z ekspertami postanowiła stworzyć w 99% naturalne kosmetyki, które w odpowiedni sposób zadbają o zdrowie oraz kondycję skóry. 

Aaaaaa!!! Co Ty na to? Bo ja pękam z dumy! @bebiocosmetics to moje NOWE DZIECKO. Nowa, polska, naturalna i szeroko dostępna marka kosmetyków, które - ha! GWARANTUJE - podbiją Twoje serce! We współpracy z ekspertami kosmetycznymi stworzyłam żele, balsamy i dezodoranty, w których kryje się PONAD 99% składników pochodzenia naturalnego, żeby każda z Was (bez wyjątku) mogła wybrać naturalne i bezpieczne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. W każdym z nich znajdziesz superfoods zainspirowane zdrową dietą: chia, spirulina, chlorella, jagody goji, granat, migdał, bambus, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, dobroczynne oleje roślinne i o wiele więcej. Wiem, że wszystko, co nakładam na skórę ma znaczenie. Dlatego, każdy z produktów beBIO stworzyliśmy ze składników, które kochają nasze ciało i spełniają pielęgnacyjne potrzeby - pisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.

Kosmetyki Ewy Chodakowskiej 'beBio cosmetics" hitem w sieci Rossmann

1 kwietnia, produkty "beBio cosmetics" trafiły do sprzedaży stacjonarnej w sieci sklepów Rossmann. To, co wydarzyło się tego dnia, przerosło najśmielsze oczekiwania samej Ewy Chodakowskiej. Okazało się, że produkty wyprzedały się w zaledwie kilka godzin. Fanki Ewy, które chciały kupić jej kosmetyki, już po południu pisały na Instagramie, że półki w sklepach świecą pustakami. 

Babki, to już jest oficjalne - jesteście szalone! Dzisiaj była premiera kosmetyków beBio cosmetics w Rossmannie. 1 kwietnia - wcale nie prima aprilis - i kosmetyków już nie ma. Wszystko się wyprzedało, zostały tylko cenówki na półkach, a kolejna dostawa jest w środę. Wiedziałam, że będzie hicior, ale przeszłyście moje najśmielsze oczekiwania! - powiedziała Ewa Chodakowska na swoim InstaStories.

Premiera kosmetyków Ewy ChodakowskiejPremiera kosmetyków Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.