Marina Łuczenko-Szczęsna wraca do hitowego serialu? "Podobno będę"

Marina Łuczenko-Szczęsna zanim została znaną piosenkarką zaczynała w serialu "39 i pół". To właśnie dzięki niemu jej kariera nabrała naprawdę tempa. TVN zapowiada kontynuacje pod nazwą "50 i co", ale czy żona Wojciecha Szczęsnego rzeczywiście w nim wystąpi?
Zobacz wideo

Serial "39 i pół" był jedną z najlepiej oglądanych produkcji TVN. Emitowany w latach 2008-2009 zyskał rzesze fanów, a część występujących w nim gwiazd to właśnie dzięki tej produkcji zyskała największą popularność. 

Przypomnimy, że w rolę głównego bohatera Darka, wcielił się Tomasz Karolak, który już jakiś czas temu potwierdził swój powrót do kontynuacji produkcji. Obok niego grali Daria Widawska, Sonia Bohosiewicz, Alan Andersz, czy właśnie Marina Łuczenko-Szczęsna, która wcieliła się w jego córkę. 

Marina Łuczenko-Szczęsna zagra w serialu? 

Jakiś czas temu dziennikarka Jastrząb Post zapytała piosenkarki, czy wraca do produkcji. Po minie Marinie widać było, że jest ona delikatnie zaskoczona pytaniem, bo chyba wcześniej nie słyszała o tym, że serial rzeczywiście miałby mieć kontynuację. Mimo wszystko Łuczenko-Szczęsna odpowiedziała. 

Jeżeli podobno ma być, to podobno będę. Jeżeli będzie taki serial, to jak najbardziej z miłą chęcią bym wróciła

– wyznała Marina w rozmowie.

Wirtualne media podają, że "39 i pół" zmienia nazwę na "50 i co?" i ma pojawić się na ekranach naszych telewizorów już tej jesieni w TVN. O czym będzie kontynuacja produkcji i kogo rzeczywiście zobaczymy w obsadzie? Tego do końca nie wiemy. Biorąc pod uwagę słowa żony Wojciecha Szczęsnego, możemy mieć niemalże pewność, że jeżeli dzwonili do niej w związku z produkcją, to pewnie się na nią zgodziła. Swoją drogą postać, w którą wcielała się Marina, była dość buntownicza, więc pokazanie jej 10 lat później byłoby naprawdę bardzo ciekawe, tym bardziej że piosenkarka przez ten okres również mocno się zmieniła. Została żoną i mamą. 

Podobno zdjęcia do produkcji ruszyły. Marina Łuczenko-Szczęsna w ostatnim czasie sporo czasu spędza w Warszawie, czy to jest ostateczny dowód na to, że rzeczywiście gwiazda wróciła do serialu? Nie ma co gdybać, musimy poczekać na oficjalne informacje od stacji, ale pewne jest, że to może być kolejny hit w TVN. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.