Agnieszka Chylińska wyśmiewa komentarze na temat swojej "za chudej" figury

Na przestrzeni ostatnich lat, Agnieszka Chylińska przeszła ogromną metamorfozę, co sprawiło, że na temat jej stanu zdrowia oraz szczupłej sylwetki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Piosenkarka postanowiła zdementować plotki publikując zabawny filmik na swoim Instagramie. Fani są zachwyceni dystansem piosenkarki do siebie samej.
Zobacz wideo

Agnieszka Chylińska to dobrze wszystkim znana polska piosenkarka. Obecnie w mediach społecznościowych rozpoznawalna jest przede wszystkim dzięki talent show "Mam Talent", w którym jest jurorem. Agnieszka na przełomie kilku ostatnich lat drastycznie schudła, a niektórzy fani zaczęli podejrzewać, że piosenkarka cierpi na anoreksję. Jakiś czas temu, menadżerka Agnieszki Chylińskiej zdementowała plotki na temat rzekomych problemów piosenkarki z odżywianiem.

Agnieszka Chylińska podejrzana o anoreksję

Mimo zaprzeczeń Agnieszki Chylińskiej oraz jej menadżerki na temat podejrzewanych zaburzeń odżywiania piosenkarki, fani byli nieustannie zaniepokojeni wyglądem Agnieszki, która stawała się coraz chudsza. Wiele obserwatorów gwiazdy dopytywało, ile waży Agnieszka po tej drastycznej metamorfozie. Okazuje się, że piosenkarka waży 50 kg, co przy jej wzroście (175 cm) jest naprawdę bardzo niewiele. 

Agnieszka Chylińska wyśmiewa komentarze na temat swojej szczupłej figury

Na swoim Instagramie, Agnieszka Chylińska opublikowała satyryczny filmik, przy pomocy którego wyśmiewa wszystkie komentarze na temat tego, że jest ona za chuda. Zachwyceni fani porównali jej poczucie humoru do Kasi Nosowskiej, która również publikuje w swoich social mediach filmiki tego typu.

Wszyscy uważają, że jestem zbyt chuda. No tak, pora coś z tym zrobić(...). Grubain Dupain, cudownie! Dzięki nowemu preparatowi na grubnięcie, uzyskam niezwykły efekt na jutrzejszy koncert - mówi m.in. Agnieszka w filmiku.

Fani piosenkarki momentalnie odnieśli się do niesamowitego poczucia humoru oraz dystansu piosenkarki do samej siebie. Niektórzy nawet podsuwają pomysł, by Agnieszka zaczęła nagrywać takie filmiki w duecie z Kasią Nosowską:

Hahahaha! E tam chuda... zazdroszczą to co! szacunek za dystans. Ładna, zgrabna i do tego MĄDRA - Inspirujesz jako Kobieta
Rozwaliłaś system!
Uwielbiam Cię szalona kobieto!
Najwspanialsza kobieta, olbrzymia motywacja
Jedna normalna zdrowa kobitka bez "sodówki"

A wam jak podoba się filmik Agnieszki Chylińskiej?

 

Zobacz także: Te gwiazdy podejrzewane są o anoreksję

Zobacz także: Ile ważą gwiazdy z polskiego show-biznesu? Waga niektórych was zaskoczy

Więcej o: