Sara Boruc wkrótce rodzi. "Odliczam dni do spotkania z Tobą"

Sara Boruc wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Okazuje się, że momentu rozwiązania zostało już zaledwie kilka dni. Kiedy urodzi swojego pierwszego syna?
Zobacz wideo

Sara Boruc w minione święta Bożego Narodzenia ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że już wkrótce jej rodzina powiększy się o kolejnego członka. Żona Artura Boruca postanowiła również nie robić tajemnicy z płci dziecka i w dość nieoczywisty sposób również ogłosiła to na Instagramie. Sara i Artur wychowują już dwie córki, a już za chwilę na świecie pojawi się pierwszy syn pary. Artur Boruc jako były reprezentant reprezentacji Polski w piłce nożnej, z pewnością jest zachwycony tym faktem. Może jego syn pójdzie w jego ślady i zostanie utytułowanym bramkarzem? Czy tak będzie, okaże się za dobrych kilkanaście lat. Na razie wszyscy oczekują rozwiązania Sary Boruc, które okazuje się, że jest już naprawdę blisko. 

Sara Boruc urodzi syna 

Piosenkarka wcale nie ukrywała ciąży. Na Instagram chętnie wrzucała zdjęcia z rosnącym brzuszkiem. Nie da się ukryć, że nawet w ciąży Sara Boruc mogła pochwalić się naprawdę piękną figurą. To może być zasługa genów, ale również tego, że gwiazda po prostu w ciąży o siebie bardzo dbała. 

Sara regularnie ćwiczyła na siłowni. Oczywiście, podejrzewamy, że ze znacznie mniejszą intensywnością niż dotychczas, ale filmiki, które publikowała na Insta Story, potwierdzają, że poza bieżnią gwiazda wykonywała też ćwiczenia małym obciążeniem, czy gumami oporowymi. Ponadto piosenkarka odżywiała się zdrowo, chociaż w jej przypadku to nie żadna nowość. Wiemy, że Sara Boruc uwielbia zdrowe odżywianie, ale czasem, kiedy ma ochotę, pozwala sobie na małe odstępstwa od diety w postaci np. pizzy, czy jakiegoś makaronu. W trakcie ciąży na jej talerzu nie brakowało sporej ilości warzyw, czy białka, ale również było miejsce na węglowodany znajdujące się w ciemnym pieczywie, czy płatkach owsianych. 

 
Odliczam dni, żeby się z Tobą spotkać. 

- napisała pod najnowszym zdjęciem Sara. 

Ten podpis tylko potwierdza, że rozwiązanie nadchodzi wielkimi krokami. Przyszła mama nie może się już doczekać przyjścia na świat pierwszego syna, a fani nie mogą się doczekać informacji o tym, na jakie imię w końcu Sara i Artur Boruc postawili. 

Kiedy Sara Boruc urodzi? Tego dokładnie nie wiemy, ale zdjęcie skomentowała również Dominika Grosicka, która zastanawia się, czy będzie jeszcze głaskać brzuszek, czy może już Bobusia. Boruc odpowiedziała jej: -" Mam nadzieję, że już Bobo". 

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na radosną wiadomość o narodzinach synka Sary Boruc i Artura. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.