Anna Lewandowska chwali się krągłymi pośladkami. Fani komentują: "Ogień!"

Anna Lewandowska na swoim Instagramie pochwaliła się idealną figurą i krągłymi pośladkami, przy okazji promując swój autorsku trening. "Jaki trening na pośladki lubisz najbardziej? Próbowałaś SUMMER SHAPE" - pytała pod zdjęciem trenerka.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska w ostatnim czasie nie narzeka na brak wyzwań oraz projektów, które podjęła się zrealizować. Niedawno Ania poinformowała swoich obserwatorów o tym, że poprowadzi w "Dzień dobry TVN" swój cykl wywiadów, zatytułowany "Sztuki walki", który zapoczątkowała na swoim portalu Baby by Ann. 

Już mogę podzielić się z Wami moim NAJNOWSZYM PROJEKTEM!Stało się!!! „SZTUKI WALK” wchodzą na ANTENĘ!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań! Zapraszam Was już jutro o godzinie 9.50, na mój CYKL „Sztuki Walki” w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn . Każdy odcinek będzie opowiadał historię niesamowitych kobiet z całej Polski. Będzie pokazywał walkę z trudnościami, ale i pasję i przede wszystkim ogromną wiarę i siłę, którą ma każda z nas! Bardzo chcę Wam przedstawić, nasze bohaterki! Nie mogę się doczekać - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Kilka dni po tym, jak cykl Anny Lewandowskiej ujrzał światło dzienne, trenerka zapowiedziała, że to dopiero początek wyzwań, które czekają ją w tym roku. W odróżnieniu od Ewy Chodakowskiej, która planuje wkrótce nieco zwolnić, Ania w 2019 roku postanowiła działać na pełnych obrotach.

To były intensywny miesiąc, a pomyśleć, że w tym roku jeszcze tyle przede mną!DWA duuuuuże projekty... o czym niedługo będę opowiadać! Dlatego czasu na trening było mniej, ale po powrocie nadrobię wszystkie sportowe zaległości - obiecuję - napisała trenerka na swoich social mediach.

Anna Lewandowska odlicza do sezonu bikini i zachwyca figurą na Instagramie

Ze względu na napięty grafik, Anna Lewandowska przyznała, że ostatnio zaniedbała nieco kwestię treningów. Jednak po jej idealnej sylwetce nie można tego powiedzieć. Na jednym z ostatnich zdjęć, które opublikowała na swoim Instagramie, Ania zachwyca krągłymi pośladkami w dopasowanej sukience. 

Odliczacie już do wakacji i sezonu bikini? Jaki trening na pośladki lubisz najbardziej ? Próbowałaś SUMMER SHAPE @diet_training_by_ann? - pytała swoich obserwatorów.

Fani Anny Lewandowskiej zachwyceni jej formą, nie szczędzili słów zachwytu, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Jest szał totalny!!! O to chodzi piękne kobiece kształty to jest to!
Kobieto...!!! OGIEŃ to mało powiedziane
Wow!!! Figura marzenie
Aniu wyglądasz obłędnie!
Wowwwww właśnie dlatego ćwiczę z Tobą! marzenie!

Czyżby efekty, które uzyskała Anna Lewandowska są zasługą jej autorskiego treningu na pośladki

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.